Karadeniz Pet

Kuşun yalnız kalması

mustafakorkmaz42

Yeni Üye
Yarın tatile çıkcam ve pazar döncem. Kuşum evde yalnız kalcak. Akıll yemliği doldurcam ve suyunuda doldurcam giderken. Kuş yalnız kalmasın diye pc yi önüne açıp skypte dan arıcam konuşcam arada. Ama kuş kafeste durcak. Sizce 3 gün sıkılır mı kendi?

İyiymiş valla ne diyim:) sıkılmaz herhalde yemi suyu var siz de ariyacaksiniz daha ne olsun

Ben üç günlüğüne bayrama gittim ve televizyonu gündüzleri açılması için ayarladım. Döndüğümde ayrı kafeslerde birbirlerinin seslerini duyan kuşlarımı biraz tepkili buldum. Çok sıkıldıklarını sanmıyorum ama yine de biraz yabancılaşıyorlar. İki gün için yanınızda gezdirmenizden iyidir yine bence.

Cevaplarınız için teşekkürler. Evde sıkılmaz inşallah. Saat başı ararım. Evde denedim diğer odadan skypela. Tepki veriyo bana

İyi gunler bi hafta evde yoktum arkadasim her aksam benim evde kaldi ilgilendi dondugumde kuslar garipsediler beni biraz unutma durumlari oldu sonradan eski hallerine donduler radyo tv ayarlayin belirli saatlerde ses duysunlar insallah en az etkiyle atlatir .

Ya 3 gün için yazık yol çektirmeyin sakın. Ben yola götürdüm şimdi 3 gün kendilerine gelemediler. O kadar şey düşünmüşsünüz iyi yapmışsınız ama ben çok bıraktım eski muhabbet kuşumu öyle gelince ne yabancılık çekti ne sıkılmış ne soğumuş buldum. 2 ay başkasına baktırdığımda oldu beni görünce sevinçten çıldırırdı

Geri