petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşun yem seçmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve MevlütŞimşek tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yeni kuşum karışık yemdeki kanarya yemlerini seçiyor. sade yem veriyorum ona bakmıyor bile. kanarya yemi koyuyorum elime hemen saldırıyo :) ama diğerine dönüp bakmıyo. nası alıştırcaz bunu. tek kanarya yemi uzun süre de skntı çıkarırmı.

2. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Tek kanarya yemi yağlanma yapabilir uzun vadede kuşunuz yavru ise kolay yola kaçıyor:D sade yem ile kabuksuz yemi karıştırıp vermeyi deneyebilirsiniz.

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

3. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun daha küçük olmasından kaynaklı, kısa zamanda düzelir ve normal yem yemeye başlar.

4. verhuk8

verhuk8 New Member

Beğenileri:
    0
    evet arkadaşlar aynı sorun bende de var. 1 aylıkken almıştım. şimdi 5 aylık oldu. benim kuşum da sadece kanarya yemi (aspur) yiyor diğer yemleri yemiyor. oysaki vitakraft versele laga gibi kaliteli yemler aldım. hiç birinin suratına bakmıyor. bu sorunu nasıl aşabiliriz arkadaşlar. acaba hiç aspur vermeden normal yem versem acıkınca mecburen yer mi yoksa açlıktan ölür mü. bi de sizin tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı. hani kuşun kesin sevcerek yiyeceği. evet tecrübeli arkadaşlar lütfen yardım edin.

5. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    mecbur yer heralde ölmez :) ben şuande ele alıştırma aşamasında olduğumdan ne istyosa onu veriyom mecbur elimde :D

6. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam koy sen kendi yemini o yer onu sıkıntı etme açlıktan ölücekmi :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbetkusunun yem secmesi