Karadeniz Pet

kuşun yem seçmesi

MevlütŞimşek

Meraklı Üye
arkadaşlar yeni kuşum karışık yemdeki kanarya yemlerini seçiyor. sade yem veriyorum ona bakmıyor bile. kanarya yemi koyuyorum elime hemen saldırıyo :) ama diğerine dönüp bakmıyo. nası alıştırcaz bunu. tek kanarya yemi uzun süre de skntı çıkarırmı.

Tek kanarya yemi yağlanma yapabilir uzun vadede kuşunuz yavru ise kolay yola kaçıyor:D sade yem ile kabuksuz yemi karıştırıp vermeyi deneyebilirsiniz.

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Kuşunuzun daha küçük olmasından kaynaklı, kısa zamanda düzelir ve normal yem yemeye başlar.

evet arkadaşlar aynı sorun bende de var. 1 aylıkken almıştım. şimdi 5 aylık oldu. benim kuşum da sadece kanarya yemi (aspur) yiyor diğer yemleri yemiyor. oysaki vitakraft versele laga gibi kaliteli yemler aldım. hiç birinin suratına bakmıyor. bu sorunu nasıl aşabiliriz arkadaşlar. acaba hiç aspur vermeden normal yem versem acıkınca mecburen yer mi yoksa açlıktan ölür mü. bi de sizin tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı. hani kuşun kesin sevcerek yiyeceği. evet tecrübeli arkadaşlar lütfen yardım edin.

evet arkadaşlar aynı sorun bende de var. 1 aylıkken almıştım. şimdi 5 aylık oldu. benim kuşum da sadece kanarya yemi (aspur) yiyor diğer yemleri yemiyor. oysaki vitakraft versele laga gibi kaliteli yemler aldım. hiç birinin suratına bakmıyor. bu sorunu nasıl aşabiliriz arkadaşlar. acaba hiç aspur vermeden normal yem versem acıkınca mecburen yer mi yoksa açlıktan ölür mü. bi de sizin tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı. hani kuşun kesin sevcerek yiyeceği. evet tecrübeli arkadaşlar lütfen yardım edin.

mecbur yer heralde ölmez :) ben şuande ele alıştırma aşamasında olduğumdan ne istyosa onu veriyom mecbur elimde :D

Hocam koy sen kendi yemini o yer onu sıkıntı etme açlıktan ölücekmi :)

Geri