petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşun yeni arkadaşı çok saldırgan. yardım!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mustafa_2.3 tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. mustafa_2.3

Arkadaşlar benim 7 aylık muhabbet kuşum var 3 aylık yavru dişi aldım yanlız kalmasın diye. Ama dişi oğlana çok saldırıyor bazen kafesin içinde kovalıyor. Alalı 2 gün oldu ne yapmalıyım anlaşıp anlaşmadıklarını tam olarak ne kadar sürede anlayabilirim. Çünkü benim kuş inanılmaz eğitimli onu da yabanileştirir mi?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    eş olunca insana alışma oranları düşüyor zaten kavga etmiyorlarsa birbirlerini kanatacak düzeyde değilse kavgaları alışacaklarını söyleyebilirim

3. Hürkan YILMAZ

Bana kalırsa zamanla düzelirler eğer baktın düzelmiyo kuşunu kafesten almaya bak .Eğitimli kuşunu sana yabanileştirmeye başlar çünkü kuş seninle değil dişi kuşla ilgilenmeye başlıyıcak .

Sayfayı Paylaş