Karadeniz Pet

Kuşunun ölmesi

Rassien

Onursal Üye
arkadaşlar kuşunuzun ölmesi en iyi dostunuzun ölmesi nasıl bir acı nasıl bir duygu
onun kafesini boş görmek
yem çıtırtılarını duymamak
sabahları alarm gibi sizi uyandıran bir sesin olmaması
evin sesizliğe ve karanlığa boğulması nasıl bie şey nasıl vahim bir durum
bana anlatır mısınız ?
amacım acılarınızı tazelemek değil bu durum hepimizin başına gelcek sadece sormak istedim

bir arkadaşım kuşunu kaybetti de :(
onun kuşu öldü ama ben dahi çok üzüldüm

Son düzenleme:
çok üzücü tabi...
sonra kafesini yemliklerini suluklarını toplar kaldırırsınız... eşyalarını temizleyip kaldırırken gözünüzün önüne gelir hep...

arkadaşlar kuşunuzun ölmesi en iyi dostunuzun ölmesi nasıl bir acı nasıl bir duygu
onun kafesini boş görmek
yem çıtırtılarını duymamak
sabahları alarm gibi sizi uyandıran bir sesin olmaması
evin sesizliğe ve karanlığa boğulması nasıl bie şey nasıl vahim bir durum
bana anlatır mısınız ?
amacım acılarınızı tazelemek değil bu durum hepimizin başına gelcek sadece sormak istedim

bir arkadaşım kuşunu kaybetti de :(
onun kuşu öldü ama ben dahi çok üzüldüm

Dostum seni tebrik ve takdir ediyorum , işini çok iyi biliyorsun valla helal olsun.. :) ( Konu ile alakalı bir durumdan yazmadım bu durumu umarım anlamışsındır.. ;) )

çok üzücü tabi...
sonra kafesini yemliklerini suluklarını toplar kaldırırsınız... eşyalarını temizleyip kaldırırken gözünüzün önüne gelir hep...[/Qarkadaşım dediğim kuzenim aslında en yakında bi kuş almasını söylesem iyi olur yoksa ölen kuşu hep aklına gelir 2 yaşına yakındı heralde

Çok kötü bir duygu gözümün önünde öldü kuşum onun kafesini kullanırken kuşum önüme geliyor çok üzülüyor insan :(

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok kötü bir duygu gözümün önünde öldü kuşum onun kafesini kullanırken kuşum önüme geliyor çok üzülüyor insan :(

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende arkadaşımın nasıl bir durum içinde neler hissediyor öğrenmek istedim bazı arkadaşlar da yanlış anlıyor yorumunuz için teşekür ederim ayrıca :)

Dün benim Garip hastaydı ve ben onunla ilgilenebilmek için işe gitmedim. İlaçlarını aldım ve bütün gün gözüm üstündeydi. Hastalığı böyle ise ölümü ne olur düşün artık. Bugün gayet iyi. Eski sağlığına kavuştu.

Geri