petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşunuza hareketli müzik dinletmeyin çünkü...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaslankral tarafından 5 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşları cennetten gelme. onlar dımtıs mizikleri sevmiyor. onlar 7/24 ALLAH(c.c) diye zikrediyor. biz o müzikleri açıyoruz bağırıp ötüyorlar vücutlarıyla bize anlatmaya çalışıyorlar. kuşunuza dinletecekseniz ilahi güzel sakin müzikler dinletinki ALLAH(c.c) size sevap yazsın ve kuşu size daima sevdirsin. bu bir gerçektir. yorumlara öyle bir şey yok diye yazanlara kanmayın.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Yuksel FIRAT

Yuksel FIRAT New Member

Beğenileri:
    0
    kardes sacmalik kusura bakma ama sen aksama kadar ilahi dinletitsrn kus zakir olur metal dinletirsen headbanger olur . bence bu sana bagli ona ortami saglayan sensin

4. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    her kuş cennetten çıkar !!!!

5. arda24

arda24 New Member

Beğenileri:
    0
    Onların mutlu olduğu yerde her tür müzik dinletilebilir.

6. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    erkin ak arda24 sizlere katılıyorum.

7. Nashiie

Nashiie Guest

İslam inancına göre yazıyorum bu mesajı. Her hayvan ve bitki yaratıcısının farkındadır. Dolayısıyla Allah zikri, Kur'an-ı Kerim, ezan gibi şeyleri hissedebilir ve bunlardan hoşnut olabilirler. Köpeklerin sabah ezanında uluması gibi. Ama kuşun yanında misal bir pop şarkısı açsanız kuşa zarar verir diyemem. Ama ben ilahilerde olduğu gibi hafif tınılarda rahatlatıcı müziklerin -mesela klasik müzik- insanlar yahut hayvanlar üzerinde güzel bir etkisinin olduğunu düşünüyorum. Bunun tersi de geçerli olabilir.

#8 Nashiie, 5 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ağustos 2014
  8. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Hadis Vardir Aslında Araştirmak Lazım

Sayfayı Paylaş