petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşunuzu naneye ve ele alıştırma:)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Orkun Yener tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Orkun Yener

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Maşallah iyi ilerlemişsin orkun. :) Naneyi de sap tarafından uzatırsan daha iyi yer ayrıca sol elinle naneyi tut sağ elinin işaret parmağı ile ayak tarafına doğru uzat ve tırnaklarını kaldır , sonra da naneyi yavaşça uzaklaştır o da parmağına gelsin. :) Bu şekilde parmağına alıştırmış olursun ve kafes dışına rahatlıkla çıkarabilirsin. :)

3. Orkun Yener

eywallah kardeş:) yavas yavas ilerlicem..3 gününde kendini sevdirmesi ile mucize:) kaç aylık duruyor sence?

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

video da ki görüntüye bakılırsa en fazla 5 aylıktır . :)

5. Orkun Yener

biraz besili duruyor evet :) petshoptakı 2 aylık dedi henuz.. banada 3 aylık gıbı fılan gelıyor.. kuyrugu tam uzamamıs daha :) bide kafa cizgileri belirginliğini yitirmemiş. yapma gözünü sevim..yüreğime su serp:) küçük de... :)

6. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

küçük. :D
    nane yiyişinden belli zaten daha yem kırmayı da tam beceremiyordur . Ben en fazla dedim çünkü biraz yapılı duruyordu ayrıca kuyruğunu da fotoğrafta farkettim . :) En fazla 3 aylıktır . al 2 ay indirdim senin için ama bu son .:D

7. Levent Sayar

Vallahi bu taktikleri bana veren olmadı 2 hafta cileden cıktım cıldırdım :) dilimde tuy bitti konusa konusa en son gectigimiz pazartesi aldım elime.Bu nane taktigiyle işi dahada ilerletmeyi dusunuyorum :):) videolar cok guzel paylaşım için tşkler.

8. Orkun Yener

aynen kardeş yem kıramıyor daha :)5 dk da yıyecegı yemı 2 saatte yıyor :) agzına saglık ha şöyle yaaaaaa :)

9. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Tam eğitilecek tipte ama orkun . Bence dişide olsa da erkekte olsa verme eğit bunu .:) 1 yaşını geçince kızışır yanına bir tane eş alırsın gül gibi geçinir gidersiniz. :)

10. Orkun Yener

rica ederiz kardeş ne demek:) yılmak yok.. birden alısmalarını bekleyemeyiz zaten.. zamanla güven sagladıkca olur :) ben şimdi sevdiği yiyeceklere alıştırma modundayım.. daha sonra yiyeceklere yaklaşırken parmaga alıştıracam.. ilk denemeden yormak istemedim :)

11. Levent Sayar

Ben rica ederim.Valla dogru soyluyosunda ustune gitmedende olmuyo yahu :)
    Ustune dusuceksin zorlıcaksın oyle.Suanda bile elime gelmesine yem yemesine ragmen hala ilk etapta kacısıyor kafesin içinde :) marul verdim daha once bi kac kere sap tarafını seviyo illaki sulu tarafı olcak :):)

12. Orkun Yener

wallahı dogru dıyorsun..vermeyı dusunmuyorum zaten.. diğerini vermek zorunda kaldım hastaydı ve baglanmak ıstemedım.sonrasında uzulecektım. şimdiki cok uysal duruyor :) agzı var dili yok..öttüğünü duyamadım o kadar muzik açtım :)

13. Levent Sayar

Ben geçen gün parmagımda tünerken kus sesi aciyim dedim uctu gitti başladı odada kus aramaya :))) Mubiş sesi ac bak nası cildiricak :):)

14. Orkun Yener

konusturmayı dusunuyorum dıye:) kuş sesine hayır dıyorum şimdilik :):):) benım sesımı duysun ona alışsın:)

15. Levent Sayar

Valla o konuda cok bi bilgim yokta.Kuş sesi duyunca sahibinden uzaklaştıgı sogudugu kesin :)

Sayfayı Paylaş