Karadeniz Pet

kusuyor ağzından salya akıyor

bademvefistik

Meraklı Üye
Kusum 3-4 saattir cok keyifsiz uyuyor, ki hic boyle yapmaz. İlgime hep cevap verir. Ama suzm cok tepkisiz. Az once su gibi kaka yapti ve ardindan kusmaya basladi. Kusarken salya akiyor agzindan... Nolur yardim edin!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba geçmiş olsun kusunuzda büyük ihtimal enfeksiyon var vitamin verirseniz ve acele ederseniz iyi olur meyve ve sebze veriyorsanız bunları derhal vermeyi bırakın 3-4 günde bir verin iyileştikten sonra yarın ilk işiniz elinizde vitamin yoksa kuşcudan vitamin almak olsun önemli !

Suyuna limon damlattim. Vitaminli su ile degistireyim hemen... Daldari koydum onu yemeye basladi ama hic hiic iyi degil... Bugun marul koydum, islakligiyla banyo yapti. O yuzden mi oldu acaba....

Sadece vitamin ve kendi yemini verin kalamar kemiği olursa çok daha iyi olur,sebzeleri onlara kuru verin.Bu havada banyodan bişey olmaz dal darını fazla vermemeniz onun yararına olacaktır.

Cok cook tesekkur ederim. İnsallah atlatacak..,,

İmanıyorumki iyileşicek sevginizi ona göstermeyi ihmal etmeyin.

Motoru bozmuş olabilir haşlanmış patates durduruyor ishali ondan verebilirsiniz havalar bi kaç gündür bozuk ceyranda kalmış olabilir kapı pencere ağzından uzakta tutun

Suluguna 2-3 damla organik elma sirkesi(haftada 1 ve suluk günlük değiştirilecek) damlatabilirsiniz ya da haşlanmış patatesi yedirmeye çalısın az miktarda. Bunlar ishalini kesmesi lazım ciddi birsey degilse. Ama kusması da ciddi bir durum olabileceğini gösteriyor. Ben hasta kusa vitamin verilmez diye biliyorum cunku vücutta bakteri vs. varsa onun artmasına yol acıyor vitamin, dolayısıyla hastalığı tetikliyor. Gecmiş olsun umarım iyileşir kısa zamanda

Kuşa asla ıslak olarak marul vb.vermeyin.Direk ishal yapar.Marul yıkayıp bir yere koyun 1 saat civarı kurusun sonra verin.

Suluguna 2-3 damla organik elma sirkesi(haftada 1 ve suluk günlük değiştirilecek) damlatabilirsiniz ya da haşlanmış patatesi yedirmeye çalısın az miktarda. Bunlar ishalini kesmesi lazım ciddi birsey degilse. Ama kusması da ciddi bir durum olabileceğini gösteriyor. Ben hasta kusa vitamin verilmez diye biliyorum cunku vücutta bakteri vs. varsa onun artmasına yol acıyor vitamin, dolayısıyla hastalığı tetikliyor. Gecmiş olsun umarım iyileşir kısa zamanda

Patatesi nasil yedirebilirim?

Kuşa asla ıslak olarak marul vb.vermeyin.Direk ishal yapar.Marul yıkayıp bir yere koyun 1 saat civarı kurusun sonra verin.

Marulun icinde banyo yapiyorlar diye su kabini kamufle etmek icin koyuyordum. Bugune kadar ilk defa boyle birsey yasadim:( cook uzgunum....

Patatesi nasil yedirebilirim?

Haşlanmış tuzsuz patatesi soğuduktan sonra küçük bilye kadar top yapin. Elinizden yem yiyorsa o topu kendi yemlerine batırıp çıkarın. Yemleri yedikçe alttan patatesi De yavaş yavaş tadına bakar hosuna giderse yer o kısmı da. Ya da elden yemiyorsa kendi yiyebileceği düz bir alana koyun

Geri