Karadeniz Pet

Kütahya Tavşanlıdan Selamlar

• Konbuyu başlatan halil karagöz
  • Başlangıç tarihi
H

halil karagöz

Guest
Selamun Aleyküm Arkadaşlar Ben Halil Kütahyanın Tavşanlı İlçesinde Oturuyorum Daha Önce Hiç Muhabbet Kuşu Beslemedim Yeni Alıcam Yardımınıza İhtiyacım Var Herkeze İyi Forumlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hoşgeldiniz , keyifli forumlar..
Teşekkürler Hocam Sizede

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:57 -->-> Daha önceki mesaj 16:56 --

şuan birtane çek var elimde sadece diğer yavruların hepsi satıldı , yarın çıkacak ingilizlerim var , 4 gün sonrada jumbolar çıkacak , siz hangi fiyatlarda kuş istediğiniz söylerseniz daha iyi olur

Hocam Benim Sorumu Yanlış Anlamışsın :) Alıcağım Yeri Buldum Tanışalım Amacıyla Açtım Konuyu Sorunum Kuşu Nereye Yerleştireceğim

Hoşgeldiniz umarım guzel istediğiniz gibi bir kuş bulursunuz.

Hosgeldin Halil kardes,
ilk kural: ilgini sevgini eksik etme kusundan :)

Foruma hoş geldiniz,Cem Caner bey bu konuda size yardımcı olacaktır,fırsat ayağınıza gelmiş gibi:)

Cem bey ile iletişimi koparmayın özenle bakıyor kuşlarına ve tecrübesi zaten bu işe verdiği Önemi gösteriyor eğer hobi olarak başladıysanız vasıflı kuş alın derim.

Cem bey ile iletişimi koparmayın özenle bakıyor kuşlarına ve tecrübesi zaten bu işe verdiği Önemi gösteriyor eğer hobi olarak başladıysanız vasıflı kuş alın derim.
hobi hocam benim isteğim kuşumla oyunlar oynayıp tüm boş vaktimi onunla geçirip bilgisayardan uzak kalabileceğim bir arkadaş bulmak onuda yakında bulucam galiba :)

Iyı hadı bakalım şimdiden bol şans:)