Karadeniz Pet

kutlama :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Muhammet sitenin açılışını ne zaman kutlayacağız :)

Ankaralı hobicilerle bi ara ayarlayalım çay muhabbeti yapalım..Biyerlerde otururuz sohbet muhabbet ederiz.

saygılarımla.

Muhammet sitenin açılışını ne zaman kutlayacağız :)

Ankaralı hobicilerle bi ara ayarlayalım çay muhabbeti yapalım..Biyerlerde otururuz sohbet muhabbet ederiz.

saygılarımla.

Serkan abim kutlamamız elbette olacak :) En kısa sürede ayarlamaya çalışacağım.

O zaman haberler sende bizler beklemedeyiz :)

arkadaşlar meraba hayırlı uğurlu olması dileğiyle.serkan kardeşimizin dediği gibi bi açılış bi organizasyon yapmak lazım ama demi?

meraba resul nereye gelceksin babanla

abi serkan abi yazmışya yukarı çay muhabbeti falan :)

pardon ok.bi yer ayarlıycaz onun için.

Gökhan alemsin valla...gulucukk

Hey maşşalllah dileyim nazar değmesin muhammet kardeşim arzular şelale.

ALLAH razı olsun mert abim hepinize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlerin destekleri sayesinde inşAllah en kısa zamanda çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum.

Hayırlı uğurlu olması dileği ile emeğinıze teşekkür.

Sağol Eraslan kardeşim Allah razı olsun teşekkürler.

ERASLAN kardeşim ve CİHAN abim her ikinizdende ALLAH razı olsun çok teşekkür ederim sağolun :)

Muhammet kardeşim hayırlı uğurlu olsun bakalım ANAKARADA olamadığım için çayınıza manevi olarak katılacağım

Cihan ustam ankaraya yolun düşerse sana özel çay partisi düzenleriz sen gel yeter ki :)

muhammet siten hayırlı uğurluolsun herkeze iyi forumlar diliyorum .

bugün akrabam yusuf kürşatla görüştüm aranızda tanımayanlar olabilir herkeze bol bol selamı var.öncelikle sitemizin açılmasına çok sevindi kendisi vatani görevini yapmakta kısa süre içerisinde aramıza katılacak hayırlı teskereler diliyorum kendisine.

bugün akrabam yusuf kürşatla görüştüm aranızda tanımayanlar olabilir herkeze bol bol selamı var.öncelikle sitemizin açılmasına çok sevindi kendisi vatani görevini yapmakta kısa süre içerisinde aramıza katılacak hayırlı teskereler diliyorum kendisine.

Gökhan Yusuf KÜRŞAT Kardeşime hayırlı teskere diliyor bir an önce aramızda onu görmek istiyoruz komşusu Cihan :)