petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kutu yem tavsiyesi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Betül tarafından 23 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Betül

Betül New Member

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar kuşum 1 aydır ishaldi. Sadece aspur verdigimde 3 günde tamamen iyileşti. Fakat kuşçudan yıllardır aldığım açık yemle karıştırınca yeniden sulu ishale döndü.
    Kutu yem denemek istiyorum sizce daha kötü olur mu alışmadığı yem? Bi de tavsiye ettiğiniz bi kutu yem markası var mi?

2. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    Açık yem kullanmayınız tabiki kapalı yem daha iyi gelecektir marka olarak quik öneririm

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Versele laga nın paket yemlerini kullanabilirsiniz.

Koray DANIŞMAZ bunu beğendi.
  4. aztec

aztec Active Member

Beğenileri:
    62
    Ben de Versele Laga'ya geçtim çok memnunum. Daha önce de Gold Wings kullanıyordum, o da iyiydi. Kuşun suyuna da arada bir 3-4 damla elma sirketi eklerseniz ishaline iyi gelir.
    Prinç lapası ve haşlanmış patatesle mama da yapıp verebilirsiniz ama benimkiler yemiyorlar bunu nedense. Alıştırmak lazım.
    Geçmiş olsun.

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    755
    Quick, versele laga, bravo, Gold Wings gayet başarılı yem markalıdır. Alacağınız yem sade olsun içinde renki parçalardan bulunmasın. Açık satılan yemlerin steril olarak kalması taze kalması çok zordur maalesef... Geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş