Karadeniz Pet

kuyruğu kısa ve ucamıyor

• Konbuyu başlatan Özgün Can ERDOĞAN
  • Başlangıç tarihi
Ö

Özgün Can ERDOĞAN

Guest
m1ttm.jpg

m1tuj.jpg

m1twc.jpg

arkdadaşlar 3 gün önce böyle bir yavru aldım çok sevimli:D cinsiyeti erkek kuyruğu kısa diye daha 1 aylık değildir diye düşündüm aldım kuşçu kuyruğunun 2-3 gündür böyle olduğunu söyledi ben alalı 3 gün oldu toplam 5-6 gündür kuyruğu böyle hiç uzamadı
acaba doğuştan mı (kalıcı mı) yoksa uzar mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
biraz daha net fotolar olsa hoş olabilirdi ama kuyruğu kopmuş. Uzar

kuyruğu çıkar merak etme ayrıca 1 ayı bulur ayrıca kuş 8-9 aylık

1 2 aya çıkar vitamin takviyesi falan yaparsan bu süre dahada kısalabilir

resimlerden büyük görünüyo küçücük

uyuduğu için ingiliz gibi duruyo

internetten bak abi ben kuşu alırken daha tüylerinden bazı yerleri seyrekti daha onlar geçmedi bile yoruma birazdan yeni resmini koycam kanadının büyüklüğüne bak

internetten bak abi ben kuşu alırken daha tüylerinden bazı yerleri seyrekti daha onlar geçmedi bile yoruma birazdan yeni resmini koycam kanadının büyüklüğüne bak

yaz mevsimi geldiğinde muhabbet kuşları kışlık sık tüylerini döker ve yazlık seyrek tüyler çıkartır o yüzden seyrek olması küçük olduğu anlamına gelmez ilk resime bakıldığında kızgın 8 9 aylık erkek gibi duruyor hea madem yorumumuzu ciddiye almıyorsun kendi bildiklerini ısrarla kabul ettirmeye çalışıyorsun o zaman konu açmanın bir manası yok diye düşünüyorum

arkadaşlar söylemeyi unuttum kuşu aldığımkafesyenidoğan kuşların kafesiydi

arkadaşlar söylemeyi unuttum kuşu aldığımkafesyenidoğan kuşların kafesiydi

Ben bugün 6 aylık dişi iade ettim verdiğim yer kuşu yeni doğan yavruların arasına koydu o yüzden aldığın kafes pek önemli değil eğer üreticiden almıyor pet shoptan alıyorsan ve kuştan anlamıyorsan satıcıların seni kandırma olasılığı baya yüksek ama yinede senin dediğin olsun kuşun daha yeni doğmuş olsun kuyruk konusuna gelecek olursak zamanla uzar mama ve vitamin takviyesi yap ve bekle

Ben bugün 6 aylık dişi iade ettim verdiğim yer kuşu yeni doğan yavruların arasına koydu o yüzden aldığın kafes pek önemli değil eğer kuştan anlamıyorsan satıcıların seni kandırma olasılığı baya yüksek ama yinede senin dediğin olsun kuşun daha yeni doğmuş olsun kuyruk konusuna gelecek olursak zamanla uzar mama ve vitamin takviyesi yap ve bekle

vitamin olarak ne önerirsin

[ı]arkadaşlar konu kapanmıştır sorun çözülüştür[/ı]

Geri