Karadeniz Pet

Kuyruk Çıkması

• Konbuyu başlatan Mehmet ŞEKER
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet ŞEKER

Guest
aldığımda kuyruğu yoktu. kuşum tüy değiştirmesini de atlattı sayılır ama hala kuyruk çıkmadı. durum resimlerdeki gibi...

bilgisi olan yok mu? çıkıp-çıkmayacağı vs.

çıkmaz olur mu usta çıkıcak tabi. zamanlar kuş genç ise çabuk cıkar eğer yaşlı ise zor cıkar bilgin ola.

kuş 4,5 aylığı biraz geçti yani genç. kesinlikle çıkar inş. demi?? :)

kardeş kuşta sanırım tüy proplemi var gibi başka fotolarını atsana benim kuşta böyleydi çıkmadı sanırım iç parazit filan dediler

Mehmet abi petshoplarda Tüy Dökümü hakkında vitaminler var daha hızlı uzamasını sağlıyor.

Çıkar inşAllah ustam ama mesela Ali Alp ÇOŞAN ustamızın kuşunun kuyruğu çıkmamıştı bir daha.. İnşAllah bir rahatsızlığı yoktur, ama sanmıyorum daha ufak sizinkisi.

Kuş gecç oldugu içiçn çıkar die düşünüyorum

benim erkek kuşta tüy dökümü sırasında kuyruğundaki 2 tane uzun tüyü kopardı ama hala çıkmadı.

Benim kuşumun kuyruğu yoktu o da aldığımdan beri kuyruksuzdu malesef ,kuyruk damarlarına sahipti 2 tel 3-4 cm vardı ama ucu kesilmiş gibi mor damar pembe etrafında tüy yoktu.Onları çektim yenisi çıktı ama aynı şekil oldu.Eğer fransız tüy dökümü hastalığı yoksa kuşunuzun poposunu çevirin orada damar kökü kaldıysa onları çekin vitamin verin muhakkak çıkar