petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuyruk Çıkması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Mehmet ŞEKER tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet ŞEKER
    Gizli

aldığımda kuyruğu yoktu. kuşum tüy değiştirmesini de atlattı sayılır ama hala kuyruk çıkmadı. durum resimlerdeki gibi...

2. Mehmet ŞEKER
    Gizli

bilgisi olan yok mu? çıkıp-çıkmayacağı vs.

3. Gokay Akgul
    Gizli

çıkmaz olur mu usta çıkıcak tabi. zamanlar kuş genç ise çabuk cıkar eğer yaşlı ise zor cıkar bilgin ola.

4. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kuş 4,5 aylığı biraz geçti yani genç. kesinlikle çıkar inş. demi?? :)

5. Hasan YILDIRIM
    Gizli

kardeş kuşta sanırım tüy proplemi var gibi başka fotolarını atsana benim kuşta böyleydi çıkmadı sanırım iç parazit filan dediler

6. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Mehmet abi petshoplarda Tüy Dökümü hakkında vitaminler var daha hızlı uzamasını sağlıyor.

7. Mehmet ŞEKER
    Gizli

vitamin aldım kullanıyorum. hala aynı :(

8. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Çıkar inşAllah ustam ama mesela Ali Alp ÇOŞAN ustamızın kuşunun kuyruğu çıkmamıştı bir daha.. İnşAllah bir rahatsızlığı yoktur, ama sanmıyorum daha ufak sizinkisi.

9. Işıl KEGEÇ
    Gizli

Kuş gecç oldugu içiçn çıkar die düşünüyorum

10. Mehmet ŞEKER
    Gizli

inş. çıkar ya

11. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    benim erkek kuşta tüy dökümü sırasında kuyruğundaki 2 tane uzun tüyü kopardı ama hala çıkmadı.

12. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Benim kuşumun kuyruğu yoktu o da aldığımdan beri kuyruksuzdu malesef ,kuyruk damarlarına sahipti 2 tel 3-4 cm vardı ama ucu kesilmiş gibi mor damar pembe etrafında tüy yoktu.Onları çektim yenisi çıktı ama aynı şekil oldu.Eğer fransız tüy dökümü hastalığı yoksa kuşunuzun poposunu çevirin orada damar kökü kaldıysa onları çekin vitamin verin muhakkak çıkar

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşun kuyruğunu çektim ne zaman çıkar

,
  2. muhabbet kuşu kuyruk çıkması