petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuyruk Hareketi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rukiye Kalyoncu tarafından 2 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2
    Merhaba arkadaşlar muhabbet kuşunun kuyruğunun aşağı yukarı hareket etmesi ne anlama geliyor? Ve bunun tedavisi için neler yapılabilir?Benim dişi kuşumda vardı bu şimdi de yavrularında var aynı şekilde var bilgisi olan biri cevap verirse çok sevinirim.

2. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16
    video eklemeniz lazım rukiye hanım aksi taktirde sallamasyon cevaplar gelicektir . Örneğin sıcaktan olabilir ! Solunum yolu rahatsızlığı olabilir ! Astım olabilir gibi .;)

3. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2
    Tamam en kısa zamanda yüklemeye çalışacağım, fakat bu hareketi sıklıkla yapmalarına rağmen yapmadıkları zaman da oluyor ayrıca bir de yavrular uçtuktan sonra bir yere konduklarında ağzını hızlı bir şekilde açıp kapatıyorlar ve çok sıcak oluyorlar bunların hepsinin bir alakası var mıdır ? Yani bunlardan yola çıkarak bir yorum yapabilir misin acaba o_O ?

4. Ercan Uçar

Beğenileri:
    16

Zaten siz sorunuzu cevapladınız şimdi bu hayvanlar bir serçe güvercin veya herhangi bir doğa kuşu değillller yani antremansızlar mesela siz 3 kilometre koşsanız nefes nefese kalırsınız bir atlet koşsa hani bana bir 3 km daha der onun gibi + havalarda sıcak hayvanlar nefes alırken ister istemez biyelernden nefes alıyorlar :) Argo oldu kusura bakmayın ama konu bundan ibaret. bir sıkıntıları yok bana sorarsanız uçtukdan sonra banyo verin onlara serinlesinler.

5. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2

Ama benim asıl kafamı karıştıran hiç bir şey yapmadıkları halde tunekte durdukları zaman kuyruğunun aşağı yukarı hareket etmesi neyse bu anca video ile anlaşılacak galiba akşam paylaşmaya çalışacağım videoyu.

Sayfayı Paylaş