Karadeniz Pet

Kuyruk neden sallanır?

kuyruk sallama şiddetli mi yoksa hafiften mi sallıyor saat in saniye gibi mi tık tık tık tık gibi mi

Cekerim uyuduğunda cekebilirim ancak cünkü o zaman daha iyi belli olur
Istanbul da neredesiniz? Avcilar da benim de kuslarimi goturdugum kanatlilardan cok iyi anlayan veteriner hekim var. Daha once paylasmistim bilgilerini. Eger lazim olursa yine paylasirim.

solunum sıkıntısı olabilir. video ekleyebilir misiniz ?

kuyruk sallama şiddetli mi yoksa hafiften mi sallıyor saat in saniye gibi mi tık tık tık tık gibi mi

yok yavas ama sürekli yani durmuyor ama hızlıda değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:10 -->-> Daha önceki mesaj 01:09 --

Istanbul da neredesiniz? Avcilar da benim de kuslarimi goturdugum kanatlilardan cok iyi anlayan veteriner hekim var. Daha once paylasmistim bilgilerini. Eger lazim olursa yine paylasirim.

Gaziosmanpasadayım malesef cok uzak kalıyor avcılar özel arabayla anca

yok yavas ama sürekli yani durmuyor ama hızlıda değil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:10 -->-> Daha önceki mesaj 01:09 --

Gaziosmanpasadayım malesef cok uzak kalıyor avcılar özel arabayla anca
Eger gelmeyi dusunurseniz gercekten iyi bir veteriner.

solunum sıkıntısı olabilir. video ekleyebilir misiniz ?

View My Video

VİDEO yükleyebildim sonunda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:02 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

Benim kuşlar da devamlı yapıyor bu hareketi herhangi bi olumsuz bişey yaşamadım

video ya çekebilirmisin

View My Video

Buyrun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:03 -->-> Daha önceki mesaj 16:02 --

Benim kuşlar da devamlı yapıyor bu hareketi herhangi bi olumsuz bişey yaşamadım

video ya çekebilirmisin

View My Video

Buyrun

Son düzenleme:
Şimdi klasik ama üşümüyor değil mi ? Yani bulunduğu ortam sıcak ? Ve ayrıca kabızda olabilir çok doğru.

Şimdi klasik ama üşümüyor değil mi ? Yani bulunduğu ortam sıcak ? Ve ayrıca kabızda olabilir çok doğru.

Yok üsümesi imkansız oda sıcaklığı iyi ayrıca kafesinde örtü vardır hep , kabız sanmam hatta demin sulu dıskı yaptı ishal olma evresine giriyor yani ayrıca dıskı yaparken zorlanması yok

Anladımm. O zaman en iyisi kuşçuya veya bir vete götürün onlar çözer :)

benim kuşumda sallıyor ama solunum sıkıntısı yok ama çok fazla sallamıyor böyle bildiğiniz azcık aşağı yukarı hareket ediyor

Arkadaslar muhabbet kusum 2-3 haftadır kuyruğunu aşağı yukarı sallıyor neden acaba vitaminde aldım gene fayda etmedi ama baska değisen bisi yok hareketli ucuyor ediyor cok ucmasada neden olabilir ne yapmam gerek?

benim kuşumdadda var aynı problem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:16 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

ama benim kuşum uçmuyor

benim kuşlarım da aynısını yapıyordu bi sıkıntı görmedim hiç

benim kuşumda öyle yapıyor ama böyle çok gözle görülür belirgin bir şekilde değilde normal hafif titrer kıpırdar gibi

gözle görülür bir sekilde değilse ya üsümüstür yada baska birseydir önemli değildir ama benimki sürekli yapıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:45 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

benim kuşlarım da aynısını yapıyordu bi sıkıntı görmedim hiç

sonra gectimi bu durum?

benim kuşum da kuyruğunu aşağı yukarı sallıyor. kabızlık yada nefes almasında sıkıntı yok gibi görünüyor. sadece yanına yaklaştığımda kafesini hareket ettirdiğimde onunla ilgilenirken v.s. oluyor. uyurken yada etrafında kimse yokken sallanma yok