petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuyruk problemi yardım pls

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve cemil_cemile tarafından 8 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. cemil_cemile

Merhaba ;
    dışı kuşum un kuyrukları uzun zamandır yoktu bende yeniden çıkar diye hep bekliyordum ama bugün kuşun kuyruğunu biraz kurcaladim ve normalde uzun olmasi gereken tügler kökünden kopmamis kuyruklar kırılmış ve kokleri 2 cm kadar yerinde duruyor ve sanırım bu yüzden yenisi çıkmıyor onları koparsam yeni si çıkarmi ve kuşa zararı olur mu canı cook yanar gibi geliyor bana ama ne yapmalıyım

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    resim koyarmısınız

3. cemil_cemile

http://hizliresim.com/Dll5WZ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 22:48 --

güncel yardım pls :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

kımse yok mu bırseyler söyleyecek kuşumun uzun kuyruk tüğlerı komple kırılmış kopmamış 2 cm kadar yerınde duruyor yenısıde çıkmıyor ne yapıcam

4. sezerkara55

vitamin kullana bilirsin

Sayfayı Paylaş