Karadeniz Pet

Kuyruk sallıyor ve sık nefes alıyor

• Konbuyu başlatan Sefer CANDAN
  • Başlangıç tarihi
S

Sefer CANDAN

Guest
Çiftimi alalı 2 gün olacak. Erkeği(1.5 yaşında) kuyruğunu aşağı yukarı sallıyo ama sanki istem dışı gibi ve ağzını açıp sık sık nefes alıyo.Bir de yem yerken bi yem alıp tüneğe dönüyo sürekli yemiyor. Daha önce karşılaşan var mı?

Benim disi öyle baya oldu arastırdımda bircok hastalıkta aynı seyler görülüyo veterinere götürmekte fayda var..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Yakında yumurta bekliyorum çiftten. İnş bişey yoktur

veterine götür dicem aynı şeyi uygulayacak.soğuk algınlığı almıştır %99.Vterinerin bana 10 gün boyunca uygulattığı yöntemi yazayım.Sende uygula

Eczaneden amoklavin 200 gr antibiyotik al.Bunu 1 pirinç tanesi büyüklüğünde tozu içme suyuna koy.Hergün yenile bu işlemi.Kuş yorgun düşecektir antibiyotikten.Vitamin varsa 1 damla ağızdan ver.Ben kuşumu böyle kurtardım.

Uzun zamandır foruma giremiyodum aklımdaydı soramadım Uğur bey sizin kus noldu tamamen atlattımı? Benimkisi halen aynı iyice zayıfladı gögsündeki cıkıntı belli oluyo artık antibiyotiği kestim vitamin veriyom..hocam yinede bi gösterin kuşu belki başka rahatsızlığı vardır boşuna antibiyotigi yemesin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Solunum yolunda bi sıkıntı olabilir veterinere götürmekte yarar var geçmiş olsun.