petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuyruk sallıyor ve sık nefes alıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sefer CANDAN tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Sefer CANDAN
    Gizli

Çiftimi alalı 2 gün olacak. Erkeği(1.5 yaşında) kuyruğunu aşağı yukarı sallıyo ama sanki istem dışı gibi ve ağzını açıp sık sık nefes alıyo.Bir de yem yerken bi yem alıp tüneğe dönüyo sürekli yemiyor. Daha önce karşılaşan var mı?

2. Yasin Coşkun
    Gizli

Benim disi öyle baya oldu arastırdımda bircok hastalıkta aynı seyler görülüyo veterinere götürmekte fayda var..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Sefer CANDAN
    Gizli

Yakında yumurta bekliyorum çiftten. İnş bişey yoktur

4. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    veterine götür dicem aynı şeyi uygulayacak.soğuk algınlığı almıştır %99.Vterinerin bana 10 gün boyunca uygulattığı yöntemi yazayım.Sende uygula

Eczaneden amoklavin 200 gr antibiyotik al.Bunu 1 pirinç tanesi büyüklüğünde tozu içme suyuna koy.Hergün yenile bu işlemi.Kuş yorgun düşecektir antibiyotikten.Vitamin varsa 1 damla ağızdan ver.Ben kuşumu böyle kurtardım.

5. Yasin Coşkun
    Gizli

Uzun zamandır foruma giremiyodum aklımdaydı soramadım Uğur bey sizin kus noldu tamamen atlattımı? Benimkisi halen aynı iyice zayıfladı gögsündeki cıkıntı belli oluyo artık antibiyotiği kestim vitamin veriyom..hocam yinede bi gösterin kuşu belki başka rahatsızlığı vardır boşuna antibiyotigi yemesin

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. İlker Arık
    Gizli

Solunum yolunda bi sıkıntı olabilir veterinere götürmekte yarar var geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş