petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuyruk Tüyünde Kopma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan Sarı tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Furkan Sarı

Merhaba hocamlar yaklaşık 4 aylık dişi bi muhabbet kuşum var. 1 hafta önce kuyruk tüyünde bi çatlama oldu az öncede o çatlak yerinden koptu tüyü. Şuan tüyün yarısı var yarısı yok. Uçmasında hiç bi problem göremedim. acaba bu tüy dibinden çıkıp yenisi gelir mi yerine ?

Birde çok tüy döküyor ve kaşınıyor bu aralar, kaşıdığı yerlerde sarı sarı yeni tüylerin geldiğini görüyorum bu yaşlarda normal mi bu yenileme

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Ucarken biraz yorulur ama 1 ay icinde cikar merak etme

3. Elif AKDOĞANOĞLU

kuyruk tüyü kırılmış. ayrıca tüy değişimine girmiş kuşunuz. yeni tüylerini çıkaracaktır yakında.

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    tüy dökümündedier kusunuz vitamin takviyesi yapın gayet normal bunlar

5. Kandemir KONUK

Kandemir KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Dört aylık demişsiniz yavru tüyünü atıyor sıkıntı yok.

6. Furkan Sarı

Çok sağolun hocamlar. Bi sorum daha var bugün dal darı almıştım onu verdim kuşa baya yedi 1-2 saat öncede gazetesini değiştirirken farkettim dışkısı aşırı sulu ishal olabilir mi. Birde bu sulu dışkının darıyla alakası olabilir mi benim bildiğim darı ishale iyi gelir ama bizim kuşta yan etki galiba

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

uçarken olmuş olabilir dostum yada tuye girmiş olabilir. 1 ay lık bir süre içinde cıkar merak etmeyin...

Sayfayı Paylaş