petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuyruk ve kanat uzunluğu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mete34 tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Mete34

Mete34 Guest

Değerli arkadaşlar.
    Mete yaklaşık 7 haftalık ve ırkı çek. Ben aldığımda 4 haftalık oldığunu söylediler ve ben alalı tam 3 hafta oldu.
    Merak ettiğim bana geleli 3 hafta olmasına rağmen kuyruk ve kanatları hiç uzamadı. Kafesten dışarıya çıkartıyorum parmağımdan atlayıp uçmaya çalışıyor ve maalesef yere çakılıyor. Bugün aldığım yere gittim sordum yavaş yavaş uzar dedi. Sizce bu durum normalmi ?
    Şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim.

#1 Mete34, 1 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2014
  2. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    bi hastalık vardı fransız tüy diye inş o hastalıg yoktur daha bilgili abiler yorum yapsın

3. Mete34

Mete34 Guest

Yaklaşık 9 gün önce ishal oldu. Haşlanmış patates, kanarya yemi, ishal ilacı, vitamin derken şu an nerdeyse normale döndü. Birde ilk ishal olduğu günlerde aldığım kuşçu tüye girmiştir dedi.

#3 Mete34, 1 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 1 Haziran 2014
  4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    biraz bekleyin, yavru kuşlarda bu durum olabiliyor, kuş 3-4 aylık olunca aynı sorun devam ediyorsa Fransız tüy dökümüdür, kuşun suyuna B vitamini damlatın, mama takviyesi yapın...

5. Mete34

Mete34 Guest

Şu an iki ayrı suluk kullanıyorum. birinde avisol diğerinde avidiare veriyorum. 24 saatte bir tazeliyorum. yeterli olurmu?

Sayfayı Paylaş