petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuyrukda titreme yardım istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve buse kahraman tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. buse kahraman

arkadaslar bır sorum olucak...kusumun kuyrugu tıtrıyor gbı gelıyor bana..ama cok hafıf,onemlı bırsey mı emın olamaıyorum... Alalı henız 1 hafta oldu..3-4 aylık..alısamadıgı ıcın zaten durgun,pek hareketlı degıl:( bır de tuy yenılıyor bunun verdıgı durgunluk da var sanırım.. ınternette kuyruk tıtremesı solunum yolu hastalıgı olarak gecıyor,burundan dısarı akan belırgın bır akıntı yok,ama sankı cok dıkkatlı bakınca burun delıklerınden tekınde sankı bıraz doluluk varmıs gibı(tarıf edemedım ama ısıkta parlar ya sıvı onun gıbı)..sanrm bende bıraz pimpirikliyim:( vıdeosunu atıyorum bır bakar msnz,kuruguna tıtreme normal mı hafıf mı belrgn mı,onemsemelımıyım ne yapmalıyım ???
    [DM]video/x2cflud_titreyen-kus_animals[/DM]

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz ıslak mı?

3. buse kahraman

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
  5. buse kahraman

ewt 1 saat falan takıp ettım boyleydı,ustunu orttukten bır sure sora karanlıkta yne baktım tıtremıyor gbı geldı..aldgmdan berı ara kabaryor ben ılgısını cektgmde kabarıklıgı duzelıyor..ben acaba henuz yenı oldugu ıcın mı boyle durgun ve kabarık dıe dusundumm..
    lutfen fıkırnzı ıstyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

....ishali hapsurması yok,hasta mı ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

yardım lutfen :((

#5 buse kahraman, 13 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Aralık 2014
  6. Samet Çağlar

Ben bi anormallik göremedim ama benim kuşlar da yapıyor bu tarz kuyruk titretmesini

7. buse kahraman

simdi yne kontrol ettım.. hafıf tıtreme devam ediyor,burun delıklerınden bırı tıkanmıs...arada bonunu yukarı uzatıp gagasını acıp kapatıyor, sankı esner gbı...acaba nefes amakta problem mı yasıo...bır ılac kullanmalımıyım napmalıyım??

Sayfayı Paylaş