Karadeniz Pet

kuyrukda titreme yardım istiyorum

• Konbuyu başlatan buse kahraman
  • Başlangıç tarihi
B

buse kahraman

Guest
arkadaslar bır sorum olucak...kusumun kuyrugu tıtrıyor gbı gelıyor bana..ama cok hafıf,onemlı bırsey mı emın olamaıyorum... Alalı henız 1 hafta oldu..3-4 aylık..alısamadıgı ıcın zaten durgun,pek hareketlı degıl:( bır de tuy yenılıyor bunun verdıgı durgunluk da var sanırım.. ınternette kuyruk tıtremesı solunum yolu hastalıgı olarak gecıyor,burundan dısarı akan belırgın bır akıntı yok,ama sankı cok dıkkatlı bakınca burun delıklerınden tekınde sankı bıraz doluluk varmıs gibı(tarıf edemedım ama ısıkta parlar ya sıvı onun gıbı)..sanrm bende bıraz pimpirikliyim:( vıdeosunu atıyorum bır bakar msnz,kuruguna tıtreme normal mı hafıf mı belrgn mı,onemsemelımıyım ne yapmalıyım ???
[DM]video/x2cflud_titreyen-kus_animals[/DM]

Kuşunuz ıslak mı?

ewt 1 saat falan takıp ettım boyleydı,ustunu orttukten bır sure sora karanlıkta yne baktım tıtremıyor gbı geldı..aldgmdan berı ara kabaryor ben ılgısını cektgmde kabarıklıgı duzelıyor..ben acaba henuz yenı oldugu ıcın mı boyle durgun ve kabarık dıe dusundumm..
lutfen fıkırnzı ıstyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

....ishali hapsurması yok,hasta mı ki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:48 --

yardım lutfen :((

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben bi anormallik göremedim ama benim kuşlar da yapıyor bu tarz kuyruk titretmesini

simdi yne kontrol ettım.. hafıf tıtreme devam ediyor,burun delıklerınden bırı tıkanmıs...arada bonunu yukarı uzatıp gagasını acıp kapatıyor, sankı esner gbı...acaba nefes amakta problem mı yasıo...bır ılac kullanmalımıyım napmalıyım??

Geri