petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuyrukkk +++++

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace

bace Guest

Dişimuhabbet kusumu alırken kuyruğu yoktu ben aldıktan sonrabjuyrugu biraz uzadi sorum şu kafesten salinca çok ucmuyor arada düşüyor birde çerçeveye flan zor tutunuyor kuyruğu olmadigi için mi yoksa alir almaz erkekle ayni kafese koydum ondan taniyamadimi ortami(alalı 3 hafta oldu) yardim .s

2. ismail baktır

yeni yavru o zaman 2 aya yakınn yoksa kanatlarını kontrol et bakalımm bazı vicdansız petshopçular kanadını kesiyor

3. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf atarsanız iyi olur

4. bace

bace Guest

Fotoğraf koysam anlar misin abi

5. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Kuşların kuyrukları denge aracıdır dengesini kuramadığı için düşüyo olabilir

6. bace

bace Guest

7. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Yaşını biliyormusunuz yaşı küçük olduğundanda olabilir veya kanatları eksikte olabilir kanatlarını açık şekilde çekerseniz bide ceresini çekerseniz iyi olur

8. bace

bace Guest

Çere olarak dişi eminimde kanat vs vaktirmiyor eline alinca dişi fena gagaliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Abilerimizden biri olgunluk dönemine girmiş dedi

9. Aşkın TOSUN

Beğenileri:
    0
    Biraz daha bekleyin kuyruğu çıkınca bakın bide yavru almak istiyorsanız çiftinizi dışarı salmamanızı öneririm

10. ismail baktır

daha normal kardeşimm kuş gelişme döneminde ama bana göre 4 aylık falann o kadar büyük değill

11. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş daha yavru bekleyin çıkar. Ayrıca yaşını almış bir erkeğin yanına koymuşsunuz. Erkek dişiyi rahatsız edecektir uyarayım.

12. bace

bace Guest

Peki çok teşekkürler yardimlariniz için daha yuvalik takmadim da yuvalik kalmamis alicam yarin kuyruk uzadikca düzelir demi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

Yok ekincan abi çok iyi anlasiyorlar ayni anda yem yer su içerler hep yan yyamalar kavga hic gormedim

13. ismail baktır

uzadıkça düzelir kardeşim yuvalık takınca rahatsız etme kuşlarını

14. bace

bace Guest

Peki erkekle çiftleşmesinde sorun olur mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

Peki çok çok saolun yardim için peki Çiftleşmede yas sorun olur mu

15. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    maşallah çok güzel

16. bace

bace Guest

Teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun .d erkeğin büyük olnasi dişiden üremede sikinti olur mu acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

+++++++++ son sorumada cevap verirseniz sevinirim arkadaslar:)

17. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Kardeşim görmeye çalıştığım kadarıyla kuş daha yavru ve gelişim döneminde. Zamanla kendine gelecektir. Vitamini eksik etme. Kendinden büyük bir erkek varsa yanında, çok yanaştırmamaya çalış çünkü erkek rahatsız edebilir.

18. bace

bace Guest

Abi erkekle çok iyiler kavga yok hep yan yamalar ayni anda yer içerler flan sorun olmuyor o yondende Çiftleşmede sorun olur diye düşündüm dişi küçük ya ondan

19. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Zaten erkek kızıştığı zaman ayırman lazım. Dişiye daha var çünkü. Ayırmazsan erkek çok rahatsız edecek ve istenmeyen ağır kavgalar yaşanabilecektir.

20. bace

bace Guest

Peki abi teşekkür ederim yardimin için .d

Sayfayı Paylaş