Karadeniz Pet

Kuyrukkk +++++

B

bace

Guest
Dişimuhabbet kusumu alırken kuyruğu yoktu ben aldıktan sonrabjuyrugu biraz uzadi sorum şu kafesten salinca çok ucmuyor arada düşüyor birde çerçeveye flan zor tutunuyor kuyruğu olmadigi için mi yoksa alir almaz erkekle ayni kafese koydum ondan taniyamadimi ortami(alalı 3 hafta oldu) yardim .s

yeni yavru o zaman 2 aya yakınn yoksa kanatlarını kontrol et bakalımm bazı vicdansız petshopçular kanadını kesiyor

Kuşların kuyrukları denge aracıdır dengesini kuramadığı için düşüyo olabilir

Yaşını biliyormusunuz yaşı küçük olduğundanda olabilir veya kanatları eksikte olabilir kanatlarını açık şekilde çekerseniz bide ceresini çekerseniz iyi olur

Çere olarak dişi eminimde kanat vs vaktirmiyor eline alinca dişi fena gagaliyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:37 -->-> Daha önceki mesaj 16:37 --

Abilerimizden biri olgunluk dönemine girmiş dedi

Biraz daha bekleyin kuyruğu çıkınca bakın bide yavru almak istiyorsanız çiftinizi dışarı salmamanızı öneririm

daha normal kardeşimm kuş gelişme döneminde ama bana göre 4 aylık falann o kadar büyük değill

Kuş daha yavru bekleyin çıkar. Ayrıca yaşını almış bir erkeğin yanına koymuşsunuz. Erkek dişiyi rahatsız edecektir uyarayım.

Peki çok teşekkürler yardimlariniz için daha yuvalik takmadim da yuvalik kalmamis alicam yarin kuyruk uzadikca düzelir demi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

Yok ekincan abi çok iyi anlasiyorlar ayni anda yem yer su içerler hep yan yyamalar kavga hic gormedim

uzadıkça düzelir kardeşim yuvalık takınca rahatsız etme kuşlarını

daha normal kardeşimm kuş gelişme döneminde ama bana göre 4 aylık falann o kadar büyük değill

Peki erkekle çiftleşmesinde sorun olur mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:43 --

uzadıkça düzelir kardeşim yuvalık takınca rahatsız etme kuşlarını

Peki çok çok saolun yardim için peki Çiftleşmede yas sorun olur mu

maşallah çok güzel

Teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun .d erkeğin büyük olnasi dişiden üremede sikinti olur mu acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:25 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

+++++++++ son sorumada cevap verirseniz sevinirim arkadaslar:)

Kardeşim görmeye çalıştığım kadarıyla kuş daha yavru ve gelişim döneminde. Zamanla kendine gelecektir. Vitamini eksik etme. Kendinden büyük bir erkek varsa yanında, çok yanaştırmamaya çalış çünkü erkek rahatsız edebilir.

Kardeşim görmeye çalıştığım kadarıyla kuş daha yavru ve gelişim döneminde. Zamanla kendine gelecektir. Vitamini eksik etme. Kendinden büyük bir erkek varsa yanında, çok yanaştırmamaya çalış çünkü erkek rahatsız edebilir.

Abi erkekle çok iyiler kavga yok hep yan yamalar ayni anda yer içerler flan sorun olmuyor o yondende Çiftleşmede sorun olur diye düşündüm dişi küçük ya ondan

Zaten erkek kızıştığı zaman ayırman lazım. Dişiye daha var çünkü. Ayırmazsan erkek çok rahatsız edecek ve istenmeyen ağır kavgalar yaşanabilecektir.