Karadeniz Pet

lady and gentleman today

kadir1

Meraklı Üye
Lady

IT is boncuk.Boncuk is very beautifull bird.it is love for me ıt has got black eyes and yellow fin :) Gentleman my male bird rip (çapkın) he is very handsome and attractive
But he is very small so he is not like female bird Bugünün pozları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:59 -->-> Daha önceki mesaj 12:07 --

Yorumlar arkadaşlar

kuşların ikiside ladies :)) gentleman dediğinde dişi

Iyide erkek dediler :) şimdi dişimi oldu ben bişey anlamadım bu işten

Buyrun yakından çektim dişimi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:15 --

Arkadaslar yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:46 -->-> Daha önceki mesaj 14:35 --

Konu güncel yardım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:10 -->-> Daha önceki mesaj 14:46 --

yardım konu güncel

Elciliktenmi baglaniyon

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

elciliktenmi baglanıyorsun derken erkekmi dişimi lütfen bilgili arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:16 -->-> Daha önceki mesaj 15:25 --

güncel yorumlar yardım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:13 -->-> Daha önceki mesaj 16:16 --

güncel arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:47 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

yardım arkadaşlar güncel

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:21 -->-> Daha önceki mesaj 17:47 --

güncel yokmu yardım edicek bir insan dişiyse degiştireyim

yabancı dilde yazmışsın da ondan elcilik demiş arkadaş

Anladım sadece o resimleri görüşleri için atmıştım saygıdeğer arkadaşlarımızın ama bir sorun çıktı o da kuş dişi dedi bir kardeşimiz rütbeli birşey biliyordur bir arkadaşta erkek dedi yakın çektim şimdi cinsiyeti nedir

Geri