petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lanet olsun bu ishale :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 18 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    ya bir türlü kurtulunmuyor bu ishalden cumartesi günü öğlen ishal oldu yapmadığım kalmadı.

kafesin yanına sıcak su kavanozları( 7 kez )
    patetes haşlaması
    1 kez agzına sirke (elma)
    dün avidiare aldım petshop agzına sabah aksam 1 damla damlatabılırsın dedı dun aksam bugun sabah ve sımdı damlattım suyunada koydum. ancak sankı kakası katı gıbı ama yanı sarı anlamadım gıttı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 21:53 --

yardım edin başka ne yapımmm

2. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim daha öncede söyledik avidiare basit bir ilaç çoğu zaman fayda etmiyor. eczanden ercefuly al bir kapülünü bir suluga kır iyileşecektir. mikrobik bir ishale benzemiyor. buda çare etmezse son çare sulfamezatin isimli ilaç olur.

3. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    dışkının renginin öyle olması normal anladığımkadarıyla ilaçveriyorsun vitamin verildiyindede dışkı rengi deyişir

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    mustafaya katılıyorum

Sayfayı Paylaş