Karadeniz Pet

Led sistemi

Anıl ATIŞ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
5 Metre LGB LED SİSTEMİ DÜŞÜNÜYORUM FİYATI NE KADARDIR

istanbuldaysanız karaköy bankalar caddesinde ilker elektronik var oraya gidin nakit alimlarda iyi indirim yapıyorlar ... ben hep oradan alışveriş yapiyorum , sizin sordugunuz urunun fiyatini bilmiyorum ama orada yardimci olacaklardir ...

SM-G850FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

istanbuldaysanız karaköy bankalar caddesinde ilker elektronik var oraya gidin nakit alimlarda iyi indirim yapıyorlar ... ben hep oradan alışveriş yapiyorum , sizin sordugunuz urunun fiyatini bilmiyorum ama orada yardimci olacaklardir ...

Ben bi araştırma yaptım arkadaşımda almıştı 5 Metre isteğin renkler var adaptor vs tak çalıştır konumu 35 lira :) arkadaş çok memmun kalmıştı o yüzden sordum isterseniz link paylaşabilirim.

Ben bi araştırma yaptım arkadaşımda almıştı 5 Metre isteğin renkler var adaptor vs tak çalıştır konumu 35 lira :) arkadaş çok memmun kalmıştı o yüzden sordum isterseniz link paylaşabilirim.
şoyle soyliyim size ben 120 cm uzunlugundaki akvaryumum icin kendim aydinlatma yapmistim suya neme rutubete dayanikli led kullandim adaptoru dimmeri ledi bana 50 tl ye gelmisti kullandigim led de samsung marka leddi ... tavsiye ederim kafes icin bir mantar yeticektir ... asagidaki 1 adet 3lu lede ben mantar diyorum ama i-led olarak geciyor ...

8c0d1b06881787bd2dc031259750d7db.jpg

Tane fiyati nakit alimlarda 1.50 tl ye falan geliyordu degismediyse eger ...

hım ben ksfes icin dusunuyorsunuz sandim kusurabakmayın .