Karadeniz Pet

Levent abiden kuşumu aldım inanılmaz mutluyum.

yukseluc

Meraklı Üye
Petşoptan yemediğim kazık kalmadığı için kuşumu Levent abiden aldım.Kuş inanılmaz sağlıklı erkek bi kuş. Yaklaşık 1 aylık. Eve geçtiğimde fotoğraflarını atacağım. Kuş almayı düşünen kişiler kesinlikle petshoptan almamalı üreticilerden almalı.

İsmini bulut koydum. Ayrıca çok yakışıklı :)
nYvalM.jpg
y2yvO0.jpg
5pA3bq.jpg

Fotoğraflar biraz karanlık çıkmış, yarın gün ışığında daha netlerini çekeceğim.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, güle güle besleyin.. İnşallah bu diğer kuş alacak arkadaşlara da örnek olur.. sağlıklı kuş istiyorsanız mutlaka üreticiden alın.

Levent abi kendinden iyi bakıyor kuşlarına :) ondan alman isabetli olmuş. Güle güle besle büyüt.

Hayırlı olsun.

bende üreticiden almak istiyordum bulamayınca gittim aldım bi kuşçudan

Son düzenleme:
Hayırlı olsun Yükselcim, güle güle besle..
Duman grisi pullu spangle, anne babası ingiliz kırığı boyutunda..
2 ay sonra anne babayı sollar sen de iyi bakarsan. :)

Levent hocam benim oğlanı getirsem :) ingiliz dişin varmıdır :) Bende ki dişi izin vermiyor dokunmasına ellemesine devamlı gagasını sallıyor :) o elimde kalıcak gibi :) Yada çok sağlam bir oğlanın yanına atıcam :)

Son düzenleme:
hayırlı uğurlu olsun.. levent abinin kuşları görüyoruz ve maşallahı var...

hayırlı olsun

Yeni muhabbetin hayırlı olsun.

Bende Levent abi gibi bir ustadan almayı dilerdim.Fakat yollarımız çok uzak ben Adana abimiz İstanbul sanırım.

Levent abiye bir sorum olacak.
Abi senin çevrende tanıdığın var mı ?Adana ve çevresi ? Güvenilir alacağımız bir yer. Bir kurum olabilir bildiğin bir yer varsa iletirsen mutlu olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bende aranıza yeni katıldım :D Levent abi dedıgınız abı bnada bı erkek kuş verebilirmi lutfen kac tlyse bnada soylermı benım 8 aylık dişim var o yalnız kaldı ona bi erkek almak istiyorum erkek kuş satanlar lutfen mesaj atarsa cok sevınırım

Petshopa vereceğim 40 tl yi kıskanırım, üreticinin alacağı 250 tl yi kıskanmam. Maşallah güle güle besleyin.

Geri