petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Levent bey lütfen müdahale edin artık

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Rassien tarafından 2 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    size mesajlarda belirtiğim üzere bahsettiğim üye hala devam ediyor ters ters cevap veriyor mesaj yolladım kaç tane ama görmediniz [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

#1 Rassien, 2 Eylül 2014
    Son düzenleme: 2 Eylül 2014
  2. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    Nedir konu bizede yollarsan bakalim rahatsiz edici yaziyla beraber burda sadece Levent bey yok boyle konu acarak ilgilenmiyomus gibi biz izlenim olusubilir tesekkurler

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    forumda herkes fikrini yazmakta özgürdür hakaret küfür varsa lütfen o mesajları moderatöre bildir butonu ile görevlilere yönlendirin

4. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
  5. Oğuzhan Mavi

Ne varmış bu linkte ki mesajda , açık açık söyle de bilelim. Bir yanlışımız varsa da düzeltelim. Hem başkasının konusuna müdahil olman dikkatimi çekti. Ayrıca moderatörlere duyurulur konu açan şahıs ile benim aramda geçen özel mesajları lütfen dikkatlice okuyun ve daha sonra değerlendirin. Başkaları da müdahil olmasın 14 yaşındaki arkadaşla aramızda geçenleri bilip bilmeden...

6. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    hocam bu senın sadece o cocukla olan problemın degıl tayyar ve benımde yorumlarıma abuk subuk uslubla cevap vermen kusura bakma yardımcı olucaksan adam gıbı ol laf sokar gıbı degıl MODERATÖRLERE DUYRULUR.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

ben sana yanlısını daha oncede soyledım senın duzeltme gıbı bı nıyetın yok adam kusum durumu dıyo sen orda hem [MENTION=11366]Conquering[/MENTION] e hemde adamın yarasına basa basa ölmesini bekle diyosun amacın ne senın yardımcı olmakmı mılletın asabını bozmakmı :mad:

7. Oğuzhan Mavi

Benim üslubum bu , yapacak birşey yok , eğer üslubum gereği banlanacaksam sorun olmaz bana , isteyen istediği süre beni banlayabilir ama yaptığım yorumlara gereksiz saçma gibi cevaplar alırsam veya ciddiye alınmama gibi bir durum sezersem buna cevabım tabii ki de sert olur ama ben bu forumda kaç aydır varım , hiç kimseye ne hakaretim olmuştur ne bir küfürüm. Beni bilen bilir. O yüzden canınızı sıkmayın siz....

8. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    sen kac aydır varsın bız kac yıldır işte fark bizim canımızı senden baska sıkan yok hocam uslubunu duzelt o kadar bak senın uslubun gıbı bı adam varmı burda kaç bin uye ıcınde

9. Oğuzhan Mavi

[MENTION=6808]Muratti[/MENTION] kardeşim sen istersen müdahil ol bu konuya , ben seni üzecek veya asabını bozacak bir yorumda bulundum mu ? Sana yardımcı olmak için elimden geleni yaptım eğer senin asabını bozacak bir söz söylediysem kusura bakma özür dilerim. Ama eğer kalkıp konuyla alakası olmayan birinin asabı bozuluyorsa bu ne konu sahibini nede beni ilgilendirir . Kendisinin asabı bozulsun beni ırgalamaz...

#9 Oğuzhan Mavi, 2 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Eylül 2014
  10. Rassien

Beğenileri:
    30
    bana orda cahil diye laf soktun bide anlamazlıktan geliyorsun moderatör Ömer Macit beye mesajla bildirdim ben hatalıysan bu hesabı sana bırakırım emin ol hesap ta senin olur mesaj sayısıda

11. metert

metert New Member

Beğenileri:
    0
    Bu konuyla pek ilgili değilim ancak oğuzhan arkadaşın üslubu gerçekten benide rahatsız etti .bunu da dile getirmek istedim burası bir forum herkes burada birbirine danışıyor bir fikir yürütüyor burada kimse bir başkasını yargılayamaz ancak hakaret vb. Durumlarda. Bu arada akıl yaşta değil baştadır

12. Rassien

Beğenileri:
    30
    amacım o dediğildi sadece bana laf sokmaya falan başladı şahıs o yüzden artık dayanamadım kusra bakmayın hata için

13. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar hala uzatıyorsunuz forumda herkes eşit herkes bildigini yazıyor farklı yorumlara acıgız birbirinize sürekli cevap yazarak konuyu uzatıyorsunuz forumda herkes önce saygılı olmalı birbirine

14. Oğuzhan Mavi

Aynen benim içinde ilk saygı gelir , benim de kimseye karşı bir saygısızlığım olmamıştır . Üslubumdan dolayı da eleştirilere açığım ama kalkıpta bir forum için üslubumu değiştiremem . Ben kaç yerde de anlayışlı insanlardan özür dilemişimdir üslubumdan dolayı. Genede sorun benim banlanmamla çözülecekse , bana farkmaz banlayın gitsin beni .

15. Rassien

Beğenileri:
    30
    saygılı olduğun belli niye küfrettin o zaman :mad:

16. Oğuzhan Mavi

[MENTION=5783]Ömer Macit[/MENTION] bey siz mi cevap verirsiniz ben mi cevap vereyim . Benim küfrettiğimi söylüyor da 14 yaşında ki bu arkadaş...

17. Rassien

Beğenileri:
    30
    son mesajına bak

18. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    DH gibi forumlarda bile böyle şeyler olmuyor.Kuş forumunda olan şeye bak.:eek:

19. Oğuzhan Mavi

[MENTION=11366]Conquering[/MENTION] Sen kaşındın kardeş , [​IMG] ,
    forumda ki değerli üyeler siz bakın isterseniz bu msajların içerisin de bir küfür var mı ? Bana edilen saygısızlıkları da göz ardı etmeyin lütfen...

#20 Oğuzhan Mavi, 2 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Eylül 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş