Karadeniz Pet

Levent bey lütfen müdahale edin artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rassien

Onursal Üye
size mesajlarda belirtiğim üzere bahsettiğim üye hala devam ediyor ters ters cevap veriyor mesaj yolladım kaç tane ama görmediniz [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

Son düzenleme:
Nedir konu bizede yollarsan bakalim rahatsiz edici yaziyla beraber burda sadece Levent bey yok boyle konu acarak ilgilenmiyomus gibi biz izlenim olusubilir tesekkurler

forumda herkes fikrini yazmakta özgürdür hakaret küfür varsa lütfen o mesajları moderatöre bildir butonu ile görevlilere yönlendirin

Ne varmış bu linkte ki mesajda , açık açık söyle de bilelim. Bir yanlışımız varsa da düzeltelim. Hem başkasının konusuna müdahil olman dikkatimi çekti. Ayrıca moderatörlere duyurulur konu açan şahıs ile benim aramda geçen özel mesajları lütfen dikkatlice okuyun ve daha sonra değerlendirin. Başkaları da müdahil olmasın 14 yaşındaki arkadaşla aramızda geçenleri bilip bilmeden...

hocam bu senın sadece o cocukla olan problemın degıl tayyar ve benımde yorumlarıma abuk subuk uslubla cevap vermen kusura bakma yardımcı olucaksan adam gıbı ol laf sokar gıbı degıl MODERATÖRLERE DUYRULUR.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 16:47 --

ben sana yanlısını daha oncede soyledım senın duzeltme gıbı bı nıyetın yok adam kusum durumu dıyo sen orda hem [MENTION=11366]Conquering[/MENTION] e hemde adamın yarasına basa basa ölmesini bekle diyosun amacın ne senın yardımcı olmakmı mılletın asabını bozmakmı :mad:

hocam bu senın sadece o cocukla olan problemın degıl tayyar ve benımde yorumlarıma abuk subuk uslubla cevap vermen kusura bakma yardımcı olucaksan adam gıbı ol laf sokar gıbı degıl MODERATÖRLERE DUYRULUR.

Benim üslubum bu , yapacak birşey yok , eğer üslubum gereği banlanacaksam sorun olmaz bana , isteyen istediği süre beni banlayabilir ama yaptığım yorumlara gereksiz saçma gibi cevaplar alırsam veya ciddiye alınmama gibi bir durum sezersem buna cevabım tabii ki de sert olur ama ben bu forumda kaç aydır varım , hiç kimseye ne hakaretim olmuştur ne bir küfürüm. Beni bilen bilir. O yüzden canınızı sıkmayın siz....

sen kac aydır varsın bız kac yıldır işte fark bizim canımızı senden baska sıkan yok hocam uslubunu duzelt o kadar bak senın uslubun gıbı bı adam varmı burda kaç bin uye ıcınde

ben sana yanlısını daha oncede soyledım senın duzeltme gıbı bı nıyetın yok adam kusum durumu dıyo sen orda hem [MENTION=11366]Conquering[/MENTION] e hemde adamın yarasına basa basa ölmesini bekle diyosun amacın ne senın yardımcı olmakmı mılletın asabını bozmakmı :mad:

[MENTION=6808]Muratti[/MENTION] kardeşim sen istersen müdahil ol bu konuya , ben seni üzecek veya asabını bozacak bir yorumda bulundum mu ? Sana yardımcı olmak için elimden geleni yaptım eğer senin asabını bozacak bir söz söylediysem kusura bakma özür dilerim. Ama eğer kalkıp konuyla alakası olmayan birinin asabı bozuluyorsa bu ne konu sahibini nede beni ilgilendirir . Kendisinin asabı bozulsun beni ırgalamaz...

Moderatör tarafında düzenlendi:
[MENTION=6808]Muratti[/MENTION] kardeşim sen istersen müdahil ol bu konuya , ben seni üzecek veya asabını bozacak bir yorumda bulundum mu ? Sana yardımcı olmak için elimden geleni yaptım eğer senin asabını bozacak bir söz söylediysem kusura bakma özür dilerim. Ama eğer kalkıp konuyla alakası olmayan birinin asabı bozuluyorsa bu ne konu sahibini nede beni ilgilendirir . Kendisinin asabı bozulsun beni ırgalamaz...

bana orda cahil diye laf soktun bide anlamazlıktan geliyorsun moderatör Ömer Macit beye mesajla bildirdim ben hatalıysan bu hesabı sana bırakırım emin ol hesap ta senin olur mesaj sayısıda

Bu konuyla pek ilgili değilim ancak oğuzhan arkadaşın üslubu gerçekten benide rahatsız etti .bunu da dile getirmek istedim burası bir forum herkes burada birbirine danışıyor bir fikir yürütüyor burada kimse bir başkasını yargılayamaz ancak hakaret vb. Durumlarda. Bu arada akıl yaşta değil baştadır

Nedir konu bizede yollarsan bakalim rahatsiz edici yaziyla beraber burda sadece Levent bey yok boyle konu acarak ilgilenmiyomus gibi biz izlenim olusubilir tesekkurler

amacım o dediğildi sadece bana laf sokmaya falan başladı şahıs o yüzden artık dayanamadım kusra bakmayın hata için

arkadaşlar hala uzatıyorsunuz forumda herkes eşit herkes bildigini yazıyor farklı yorumlara acıgız birbirinize sürekli cevap yazarak konuyu uzatıyorsunuz forumda herkes önce saygılı olmalı birbirine

arkadaşlar hala uzatıyorsunuz forumda herkes eşit herkes bildigini yazıyor farklı yorumlara acıgız birbirinize sürekli cevap yazarak konuyu uzatıyorsunuz forumda herkes önce saygılı olmalı birbirine

Aynen benim içinde ilk saygı gelir , benim de kimseye karşı bir saygısızlığım olmamıştır . Üslubumdan dolayı da eleştirilere açığım ama kalkıpta bir forum için üslubumu değiştiremem . Ben kaç yerde de anlayışlı insanlardan özür dilemişimdir üslubumdan dolayı. Genede sorun benim banlanmamla çözülecekse , bana farkmaz banlayın gitsin beni .

Aynen benim içinde ilk saygı gelir , benim de kimseye karşı bir saygısızlığım olmamıştır . Üslubumdan dolayı da eleştirilere açığım ama kalkıpta bir forum için üslubumu değiştiremem . Ben kaç yerde de anlayışlı insanlardan özür dilemişimdir üslubumdan dolayı. Genede sorun benim banlanmamla çözülecekse , bana farkmaz banlayın gitsin beni .

saygılı olduğun belli niye küfrettin o zaman :mad:

DH gibi forumlarda bile böyle şeyler olmuyor.Kuş forumunda olan şeye bak.:eek:

[MENTION=11366]Conquering[/MENTION] Sen kaşındın kardeş ,
jzoOVr.jpg
,
forumda ki değerli üyeler siz bakın isterseniz bu msajların içerisin de bir küfür var mı ? Bana edilen saygısızlıkları da göz ardı etmeyin lütfen...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...