Karadeniz Pet

Levent bey lütfen müdahale edin artık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[MENTION=11366]Conquering[/MENTION] Sen kaşındın kardeş ,
jzoOVr.jpg
,
forumda ki değerli üyeler siz bakın isterseniz bu msajların içerisin de bir küfür var mı ? Bana edilen saygısızlıkları da göz ardı etmeyin lütfen...

habire bana gördüğün yerde post kasıyosun işini iyi biliyosun dediğini de unutma her son mesajdaki afedersiniz ama K.O.Ç um kelimesi ne oluyor yaşım küçük ama aklım var benim hem kısaltma yapıyosun bide nokta koyusoun ben anlamıcam sanki

bak ne dicem sorun düzelcekse bu hesabı sana veriyim mesaj sayısı da çok mesajlarda senin olur ben başka hesab açarım yine arkadaşlarla bildiklerimi paylaşırım
hem ben post kasmadım sen diyene kadar anlamını bile bilmiyodum benim istersen bütün mesajlarıma bak gereksiz ve boş mesaj var mı sadece bildiklerimi paylaştım paylaştıkça çoğaldı sabah akşam forumda takılıyorum sıkıntıdan

Son düzenleme:
Site forum kurallarını okuyunuz açık 3kural var zaten herkes uyarsa sorun olmayacaktır.

Son düzenleme:
Koç dese anlıyacağım ama başka bir anlamı var gibi.

Arkadaslar hepimiIzin amaci ayni. sayilir lutfen daha saygili ve hosgorulu ilun biebirinize karsi saygilar

Tüm saygısızlıkları ben yaptım tamam banlayın gitsin beni , eğer forum ben gittim diye düzelecekse banlayın ama konuşma içerisinde geçen saygısızlıkları ve dalgaya almaları görmüyorsanız zaten size orada geçen koç un anlamını da anlatmama gerek yok. Sağlıcakla kalsın değerli forum üyeleri....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

Oradaki koç un anlamını da moderatörler sorarsa gerekli açıklamayı onlara yaparım ve gereği neyse onu da üstlenirim . Moderatör dışındaki hiç kimsenin benim yazdıklarımdan beni sorgulayamaz. Ayrıca işin enterans bir durumu bu fotoğrafı da ben koydum şimdi ben suçlanıyorum , hayret verici bir durum...:)

Abartma sende kardeşim.Niye banlanasın ki olayı uzatırsanız uzar gider.

hocam resmen kufretmıssın ozrun kabahatınden buyuk mumkunse banlayın yetkılıler yoksa ben bıdaha bu foruma ne konu acıcam nede yorumda bulunucam yası 14 dıye dalga gectıgın cocugun senden daha fazla bılgısı olugunu unutma bır kocum yazmak var bırde aralara nokta dosemek var bence sen haddını astın

Tüm saygısızlıkları ben yaptım tamam banlayın gitsin beni , eğer forum ben gittim diye düzelecekse banlayın ama konuşma içerisinde geçen saygısızlıkları ve dalgaya almaları görmüyorsanız zaten size orada geçen koç un anlamını da anlatmama gerek yok. Sağlıcakla kalsın değerli forum üyeleri....

tamam neyse oldu artık bir kavga gerilme bu yüzden banlanmaya gerek yok ama gerçekten söylüyorum samimiyim sendeki bilgiler lazım yalakalık yapmıyorum yemin ediyorum içimden söylüyorum senin bilgilerine ihtiyaç duyanlarda var belki senin bilgilerin olmasa o kuşunu kaybedicek sen hatalıysan ben affettim ben hatalıysam da sen beni affet herkes kalsın forumda birbirimizin bilgisine ihtiyaç var masum çocuk rolü yapmıyorum gerçek söylüyorum Allah şahit sonra olacaklardan vebal almak ta istemem
kimseyle dargın kalmak ta istemem en son istiyeceğim şey küs kalmaktır yemin ederim içten söylüyorum o zaman kızgın anlarımıza denk gelmiş kavga etmişizdir barışalımmı [MENTION=9596]Oğuzhan Mavi[/MENTION]

Son düzenleme:
tamam neyse oldu artık bir kavga gerilme bu yüzden banlanmaya gerek yok ama gerçekten söylüyorum samimiyim sendeki bilgiler lazım yalakalık yapmıyorum yemin ediyorum içimden söylüyorum senin bilgilerine ihtiyaç duyanlarda var belki senin bilgilerin olmasa o kuşunu kaybedicek sen hatalıysan ben affettim ben hatalıysam da sen beni affet herkes kalsın forumda birbirimizin bilgisine ihtiyaç var masum çocuk rolü yapmıyorum gerçek söylüyorum Allah şahit sonra olacaklardan vebal almak ta istemem

Merak etme genç ben de senin vebalin kalmaz. Banlanmakta çözüm getirecekse banlayın gitsin . Sonuçta ölüm yok işin ucunda ben yine aynıyım üslubumda bu . Kabul edenlere eyvallah kabul etmeyenlere de eyvallah . ... Hadi kolay gelsin herkese....

Merak etme genç ben de senin vebalin kalmaz. Banlanmakta çözüm getirecekse banlayın gitsin . Sonuçta ölüm yok işin ucunda ben yine aynıyım üslubumda bu . Kabul edenlere eyvallah kabul etmeyenlere de eyvallah . ... Hadi kolay gelsin herkese....

benim son mesajıma bakrmısın barışalımmı gerçekten barışmazsam içim rahat etmez benim

lütfenn [MENTION=9596]Oğuzhan Mavi[/MENTION]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:00 -->-> Daha önceki mesaj 17:50 --

[/COLOR [MENTION=9596]Oğuzhan Mavi[/MENTION] barışalımmı lütfen küs kalmak istemem unuturuz olanları nolur barışalım ben küs kalmayı istemem kimseyle

Son düzenleme:
[MENTION=11366]Conquering[/MENTION] Sen kaşındın kardeş ,
jzoOVr.jpg
,
forumda ki değerli üyeler siz bakın isterseniz bu msajların içerisin de bir küfür var mı ? Bana edilen saygısızlıkları da göz ardı etmeyin lütfen...

Gerekli islem yapilacaktir

Şimdi bilgisayarın başına oturdum ve gördüm yazılan çizilenleri komple okudum. Geçen gün yüne aynı şekilde sıkıntı yaşanmış, bu kadar uzamadan konu kapanmıştı. Bence burada iki tarafın da kusuru var. [MENTION=9596]Oğuzhan Mavi[/MENTION] gereksiz yere insanları küçük düşürücü ve üzücü sataşmada bulunmuş. Burada konuşmalarına dikkat etmelisin Oğuzhan, yaş önemli değil herkes karşısındakine saygılı yaklaşmalı, forumun kuralı bunu gerektiriyor. Eğer yanlış bilgilendirme varsa bunu kibarca anlatabilirsin. Özelden mesajla uyarabilirsin. Dalga geçmek hoş bir davranış olmamış. Lütfen bundan sonra üslubuna dikkat et. [MENTION=11366]Conquering[/MENTION] az mesaj attın çok mesaj attın diye kimse kimseyi yargılayamaz. Burada soru sorup alacağı cevaba göre bir canlının hayatına yön verecek arkadaşlar var. Bu nedenle verdiğimiz cevaplara çok dikkat etmeliyiz, sırf yazayım da muhabbet olsun diye düşünmemek lazım. Diğer konularda açılan konularda istediğimiz kadar geyik yapabiliriz. Bunu tüm kullanıcılardan rica ediyorum. Lütfen, özellikle hastalık konularında, fikir yürütmeyin, bırakın tecrübeli arkadaşlar yanıtlasın.
Bu konu daha da fazla uzamasın rica ediyorum.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...