Karadeniz Pet

Limon beyin garip hareketleri

Yasin AYDAN

Meraklı Üye
Arkadaşlar limonu alalı 2 ay oldu ve 8 aylık bir erkek. İlk başlarda eğitimi iyi gidiyordu ama geçen hafta elimden aniden korktu ve şimdi elime gelmiyor. Ne yapmam lazım, yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

http://youtu.be/cKMb2_2IITg

Kafesten çıkmak istiyor bence

Kafesten çıkarıyorum, içeri girince tekrar aynı hareketlere devam ediyor.
Hiç girmek istemiyor desek daha doğru olur :) çıkarmayacağınızı anladığı zaman pes edip durgunlaşır sürekli dışarıda durmasıda iyi değil,çabuk zayıflayıp az yem yiyorlar.benim mubişte kendini itiyor tellerden çıkmak için, kemiriyor .

Kafesi sevmiyor :) benim kuş gibi imkan varsa çıkartın arada ve Tahta tüne kullanın.

Hiç girmek istemiyor desek daha doğru olur :) çıkarmayacağınızı anladığı zaman pes edip durgunlaşır sürekli dışarıda durmasıda iyi değil,çabuk zayıflayıp az yem yiyorlar.benim mubişte kendini itiyor tellerden çıkmak için, kemiriyor .

Gülşen hanım birde elimden de korkmaya başladı. Eğitimi iyi gidiyordu, abisini 2 ayda eğitmiştim. Tam elime alışacakken korkup kaçmaya başladı. Şimdi ne yapmam lazım bilmiyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:23 -->-> Daha önceki mesaj 11:18 --

Kafesi sevmiyor :) benim kuş gibi imkan varsa çıkartın arada ve Tahta tüne kullanın.

Can bey bende kuşun dışarda durması taraftarıyım ki abisi devamlı dışarda dururdu. Limon dışarıya çıkar ama fazla durmaz. 10 dakika uçar içeri girer. Benim diğer sıkıntıpra elimden korkması. Bu kuşta resmen acemileştim. Eğitemedim.

Gülşen hanım birde elimden de korkmaya başladı. Eğitimi iyi gidiyordu, abisini 2 ayda eğitmiştim. Tam elime alışacakken korkup kaçmaya başladı. Şimdi ne yapmam lazım bilmiyorum.
ne desem boş olur kuş ile sizin iletişiminiz ,ayrıca kuşun karakterine bağlı, yaşıda küçük değil 8 aylık diyorsunuz, bazen 3 aylık mubişim bile elime gelmiyor kaçıyor. sonra kendi isteği ile gelip üstümden inmiyo.

ne desem boş olur kuş ile sizin iletişiminiz ,ayrıca kuşun karakterine bağlı, yaşıda küçük değil 8 aylık diyorsunuz, bazen 3 aylık mubişim bile elime gelmiyor kaçıyor. sonra kendi isteği ile gelip üstümden inmiyo.

İlgilenmeye ve eğitime devam ediyorum. Gelişme olursa buradan bildireceğim. İlginiz için teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:59 -->-> Daha önceki mesaj 13:57 --

Can bey konuları tekrar okudum. İnşallah işe yarar. İlginiz için teşekkürler.

Geri