Karadeniz Pet

Limon&Connor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustiyimben

Yeni Üye
01 - Irkı:Çekoslavak

02 - Cinsiyeti: Dişi-Erkek

03 - Yaşı:1.5-1.5

04- Sağlık Durumu:Mükemmmel

05- Bilezik No:yok

06 - Fiyatı: 150

07 - Geçerlilik Tarihi:Satılana kadar

08 - Satılan / Alınacak Şehir:Ankara

09 - Gönderilebilecek Mesafe: Ankara

10 - İrtibat Telefonu:Direk msj

11 - Mail Adresi:Direk msj

12 - Telefonlaşılabilinecek Zaman Dilimi:Direk msj

13 - Açıklamalar:Emek emek arayıp bulup çift yaptığım kuşlarımı çocuğum olacağı için satmak zorunda kaldım.Dişi kuş cicikuş der erkek ise konuşmuyor ancak acayip uysal ısırması hayatta olmaz tepenizden inmez acayip evcil bir çift.Özellikle evde bakacak insanlara gitmesini istiyorum.Çok ama çok iyi bakılsın isterim umarım gerçekten hakedecek birileri sahiplenir.Birbirlerine acayip alıştılar yuvalık takıldığında yavru vereceklerdir.

8ZQEln.jpg

0nL2nR.jpg

LAEo3b.jpg

QBWgQG.jpg

MpWlo7.jpg

qMR2bV.jpg

Maşallah çok güzeller. Onlardan ayrılacak olmanıza üzüldüm gerçekten. İnşallah dediğiniz gibi onlara iyi bakacak kafes dışında takılmalarına izin verecek birine gider.

Maşaallah bereketli olsun inşaallah

teşekkürler arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 12:31 --

Maşaallah bereketli olsun inşaallah

Teşekkürler Kürşat Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

Hayırlı satışlar

Teşekkürler Cihan Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:25 -->-> Daha önceki mesaj 19:24 --

Maşallah kuşlara. Alana da satana da hayırlı olsun.

Teşekkürler Gokhan Bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Maşallah çok güzeller.

Daha güzelleri sizin olsun Yavuz Bey

Cok guzeller hayirli satislar erkek cekoslavak benim disi cekoslavkin aynisi bende benimkine es ariyoru

Cok guzeller hayirli satislar erkek cekoslavak benim disi cekoslavkin aynisi bende benimkine es ariyoru

Teşekkür ederim.Erkek spangle cok uysaldir.Hayatta ısırmaz.Elden omuzdan inmez.En güzelide eşiyle acayip uyumlular.Sizde umarım aradıgınız eşi bulursunuz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:57 -->-> Daha önceki mesaj 22:35 --

ilan günceldir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 17:57 --

kuşlar satılmıştır.Çok iyi bakacak birisi forum dışından sahiplenmiştir.Konu silinebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri