Karadeniz Pet

Limon dan bir kaç kare...!

• Konbuyu başlatan Akif GÜZEN
  • Başlangıç tarihi
A

Akif GÜZEN

Guest
yp31.jpg

22zl.jpg

ghyr.jpg

Limon dünden beri çok huzursuz. Bugün bana pek yanaşmıyor. Dün önlem olsun diye avimec alıp ensesine damlattım. O zamandan beri çok huzursuz. Sürekli kafesin bir yerlerini kemiriyor. Özellikle akıllı yemliği kemirip duruyo. Akıllı yemlikle tüneği arasına kafasını sokup ense kısmını kaşımaya çalışıyor.

Böyle olacağını bilsem hiç damlatmazdım. Limon ile yeni yeni birbirimize alışıyorduk. Bu olay hiç iyi olmadı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:41 -->-> Daha önceki mesaj 12:10 --

Limon bugün ilk serbest uçuşunu gerçekleştirdi. Kaç gündür uğraşıyorum. Dün tüm gün kafesi açıktı. Dışarı çekmek için yapmadığım kalmadı. Az önce iki saniyeliğine kapağı açık bırakıp kafesin yanından ayrıldım. Limon kafesin üstüne çıkmış hemen. Salonu keşif turundan sonra kafesine zar zor girdi. İlk gün için bu kadar yeter sanırım.

Merhaba, benim kuşumun ceresinin aynısı! Lütfen söyler misiniz, limon erkek mi dişi mi?

İlk resimlerinde dişi demişlersi ama cere maviye dönüyor sanki. Benim renk algım pek iyi değildir maalesef. Kuşunuzun resmini çekip eklerseniz kesin yorum yapacaklardır.

İnşallah düzelir. Kafesine elma koydum şimdi. Dal darı felan aldım. Yağ çekiyorum arayı düzeltmek için :D

Limon çok tatlıymış :) bence sizi affedecektir :) kafesin renk uyumuna da bayıldım :)

Masallah limona cok güzelmiş.saglıkla beslemenizi tavsiye ederim

Teşekkür ederim. Kafesin renk seçimi kızımla eşime ait. Çeşit yem ve meyvelerle beslemek istiyorum ama Limon yeminden başka bir şeye bakmıyor. Elma koydum merak edip bi kırtık ısırmadı bile :)

benimkinde de aynı olay var yemiyor meyve havuç elma mandalina denedim olmadı :D yaşının küçük olmasına verdim zamanla yerler inşallah :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri