petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Limon hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Veysel. tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Veysel.

Veysel. Guest

arkadaşlar kuzenimin kuşu limonun hasta olduğunu farkettim kuş ishal gibi geldi bana dışkısı arkasına yapışıyor veda dışkı uzun bi şekilde sulu geliyor rengide koyu yeşil kuş sürekli uyuklamakta yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

ilk resimde arka taraftada görüldüğü gibi koyu yeşil yuvarlak bişey var o arkasına yapışan dışkısı kuş yemiyor içmiyor yardım edin lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

yardım eden yok mu

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Geçmiş olsun.
    Koyu yeşil kaka mikrobik ishal antibiyotik gerekiyor. Acil müdahele edilmese kuşun yaşama şansı olmaz. Hemen veterinere götürün. İmkan yoksa eczaneden çocuklar için kullanılan hafif antibiyotiklerden alıp suyuna karıştırabilirsiniz.

3. Veysel.

Veysel. Guest

çok saolun hocam hemen gerekli olan ilgiyi gösteriyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:23 -->-> Daha önceki mesaj 10:19 --

hocam veteriner imkanı yok çocuk antibiyotiğinin yarısını mı vereyim

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Avimet-k alabilirsiniz internetten. Mikrobik ishale iyi geliir.

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    vitaform kullanabilirsiniz bölgenizde anlayan varsa veterinere gitmeniz sizin için daha doğru olur kus ağırlaşmıs ama acele edin

#5 Ömer Macit, 20 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 20 Ağustos 2014
  6. Veysel.

Veysel. Guest

arkadaşlar kuzenim kendi evine gitti şu anda kuşla o ilgileniyor son durumu bede bilmiyorum kuzenim dün gitti son durumu buraya yazarım

7. zemeskis

zemeskis Guest

Eczaneden nidazol tablet alın. Yarım litre suya yarim tablet koyup eritin. İyice karıştırın ve suluguna koyun. 7 gün verin. Sonrasında 5 gün vitamin verin.

Kendine yapılmasını istemediğin hiçbir şeyi asla başkalarına yapma...

Sayfayı Paylaş