Karadeniz Pet

limon ve arzu bebişler

yusufkral

Onursal Üye
slm bunlar benim çiftin yavruları limon ve arzu sizlerle paylaşmak istedim maşallahınız eksik etmeyin lütfen :) :confused:

DkXPB1.jpg
[/url][/IMG]
dqjPBV.jpg
[/url][/IMG]
66R9Bl.jpg
[/url][/IMG]
aBqLZ7.jpg
[/url][/IMG]
b48rmn.jpg
[/url][/IMG]
pY4Wja.jpg
[/url][/IMG]
nGPW2N.jpg
[/url][/IMG]
DkXd2m.jpg
[/url][/IMG]

Mavi olanin ceresinin ustu neden oyle hafif tuylu acba digerinde yok

Mavi olanın yeni tüyleri onlar, dışındaki kapsül zamanla yok olacak ve içindeki tüyler çıkacaktır. Maşallah çok güzeller.

Erkekler kafalarinin uzeelerindeki tuyleri bu sekilde kabartiyorlarya acaba dedim yavrularinda cinsiyeti bu tuylerden anlasilabilirmi die merk etmistim

Mavi olanin ceresinin ustu neden oyle hafif tuylu acba digerinde yok

annesi dövdü ... yavru yuvadayken ciftleştiler velileri git diye dövmüş bende ayırdımda şimdi cıkıyor tüyleri sorun yok bunları satacam

Erkekler kafalarinin uzeelerindeki tuyleri bu sekilde kabartiyorlarya acaba dedim yavrularinda cinsiyeti bu tuylerden anlasilabilirmi die merk etmistim

kardeş tüyden felan anlaşılmıyor cereden anlaşılır net olarak başka şeki anlaşılmaz

maşallah çok tatlılar darısı benim gibi yavru bekleyenlere :)

[MENTION=10423]Taner ALTIN[/MENTION] inşallah herkezin olur... ben bunlar için 1 sene bekledim azim etim hazır çift almadan ürete bildim

bende bekliyorum 1 senedir inşallah benimde olur yavrular bende hazır çift almadım bende erkek vardı yanına eş ata ata gidiyoruz bakalım :)

inşallah alırsın öm ye bak bir

Maşallah. Gök mavili olan kuş çok güzelmiş ençok onu beğendim.

Geri