Karadeniz Pet

Limon ve eşi meyve yerken :)

Muhammed KARAKAŞ

Meraklı Üye
Bu arada dişi kuş yuvayla ilgilenmeye başladı. Tam girmese de baya inceliyor her geçen gün :))

t2l38.jpg

t2l3l.jpg

t2l3m.jpg

Maşallah. Yavru almak istiyorsanız kuşları kafesten çıkarmayınız.

Süleyman doğru söylüyor kafesten çıkartmamaya özen gösteriniz. Kuşlarınız çok güzel. :) Yeşillik verirken de dikkat edin çok yemesin bu fıstıklar.

Süleyman doğru söylüyor kafesten çıkartmamaya özen gösteriniz. Kuşlarınız çok güzel. :) Yeşillik verirken de dikkat edin çok yemesin bu fıstıklar.

Teşekkür ederim. Yeşilliği haftada bir iki kez ve az veriyorum. Saldırıyorlar hemen ama herşeyi de tadında bırakmak lazım dimi ama :)

Hocam yeşillik olarak marul falan mı veriyorsun havuç ve marul mu ?

Hocam yeşillik olarak marul falan mı veriyorsun havuç ve marul mu ?

Kıvırcık verdim yeşillik olarak sadece. Resimde kıvırcık ve rendelenmiş elma yiyorlar. Çeyrek elma ve avuç içi kadar kıvırcık. Birkaç kez daha vermiştim bundan fazla olunca hemen sulu olarak işiyorlar sanırım daha fazlası zararlı. Havuçta vermişliğim var. Şeftali, armut v.s. de :)

Kıvırcık verdim yeşillik olarak sadece. Resimde kıvırcık ve rendelenmiş elma yiyorlar. Çeyrek elma ve avuç içi kadar kıvırcık. Birkaç kez daha vermiştim bundan fazla olunca hemen sulu olarak işiyorlar sanırım daha fazlası zararlı. Havuçta vermişliğim var. Şeftali, armut v.s. de :)
Havuç doğal kızıştırıcı görevi görur.