petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Limon ve Lokum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 23 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Limon ve lokum 2 aydır bendeler dün keşfettim tıkır tıkır sesleri geliyordu odadan limon bulduğu herşeyi kemiriyor bende merak ettim biraz oturdum izledim ve çok kısa sürede olsa çiftleştiklerini gördüm bugün tekrar farkettim limon kuyruğunu kaldırıyor ama lokum bi kaç denemeden sonra çıktı buda çok kısa sürdü daha önceden aldığım yerde eştiler ve yavru alınmıştı bu çifte merak ettiğim daha uzun sürmesi gerekmiyor mu çiftleşmenin oda zamanla mı olacak acaba artı çere rengi kahverengi olmadan da çiftleşebildiklerini görmüş oldum

2. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Sonraki denemelerde çiftleşme süresi uzayacaktır, daha önce eş tutmuş yavru alınmış kuşlarda çiftleşme için çere renginin önemi yoktur.

3. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tşk ederim verdiğiniz bilgiler için mehmet bey merakla bekliyorum dişi yuvanın girişini kemiriyor başını içeri sokuyor inceliyor sonra biraz girip çıkıyor o zaman yeni yeni hazırlanıyorlar değil mi

4. Mehmet ÖZEL

Beğenileri:
    0
    Evet hazırlıkları yapıyor hayırlı olsun.

5. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tşk ler inşallah en kısa zamanda yavrularıda paylaşırım rahatsız etmeyim 2 güne 1 mama verim yeterli değil mi Yemleri suları değişmesi unutmuyorum zaten

6. Mehmet ÖZEL

Beğenileri:
    0
    Şuan haftada 2 kere yeterlidir, yavrular yumurtadan çıkınca her gün mama verebilirsiniz.

7. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tamam öyle yapim tşkler verdiğiniz bilgiler için kolay gelsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:49 --

Bugün 3. Gün gözlemliyorum ama lokum limonun üstünde çok kalamıyor düşüyor bu böyle devam mı edecek artı diğer çiftimde birbirlerinden mi özeniyorlar anlamadım dizisi yuvası kemirme hazırlıklara başladı bakalım hangisi önce davranacak

Sayfayı Paylaş