Karadeniz Pet

Limon ve yeni eşi - değiştirdim :)

Muhammed KARAKAŞ

Meraklı Üye
Eşinde sorun çıkmıştı değiştirdim. Bu da yeni eşi :)

6oon.jpg

5cb8.jpg

v3uz.jpg

zu23.jpg

iht1.jpg

3bre.jpg

Sizce bu kuşun cinsi nedir? (sol taraftaki)

Son düzenleme:
Oo maşallah hemen aşka gelmiş bu çifte kumrular. :)

Bizim limondan dolayı biraz. Hangi kuşu koysam saatlerce rahatsız etti :D öpüyor, kaşıyor v.s. çok garip hayvan :D :D

hay maşallah nede iyi anlaşıyorlar baksanıza bizim dişiye erkek yüz vermediğinde tunekten aşağı arıyor

Hayırlı olsun, ceresini görebilecegimiz bir resim atarmısınız.

v3uz.jpg

zu23.jpg

iht1.jpg

3bre.jpg

En son resimde kaşınıyordu, o yüzden garip çıktı.

Güzel bir dişi almışsınız artık sizde kuşları çiftleştirme yoluna baş koydunuz demektir bu :)

Güzel bir dişi almışsınız artık sizde kuşları çiftleştirme yoluna baş koydunuz demektir bu :)

Teşekkürler hocam. Aldığım petshop çok iyi gerçekten. Limonda çok sağlıklıydı. İnş bu da aynı şekilde olur. Hemen alıştılar saatlerce kaşındılar, limon kaç kere kustu ağzına hayvanın. Kuşta alışkın ele. Eşten bozdum dişiyi dedi petshop sahibi. Bu iyi birşey mi onu anlamadım yalnızca :)

Kuşun ırkı ne peki, yerli mi bu kuş? Limon yerli ve boyutları aynı. Başka bir tane vermişti o büyüktü, Hollandaymış o. Bu ne acaba?

Bu seferki güzel bir dişi :) Yerliye benziyor.

bu eşi ile anlaşmiş gibi görünüyor sanırım. işallah yakın zamanda yavrulari olur.

Teşekkürler, inş :) ikinci gün oldu bugün. Maş. iyiler şimdi. Kaşıyorlar, limon onu besliyor. Yalnız birşey var anlamadım. Erkek dişi kuşu hep besleyecek mi böyle? Hayvan fazla yem yemedi kendi. Hep limon besledi onu.

Teşekkürler, inş :) ikinci gün oldu bugün. Maş. iyiler şimdi. Kaşıyorlar, limon onu besliyor. Yalnız birşey var anlamadım. Erkek dişi kuşu hep besleyecek mi böyle? Hayvan fazla yem yemedi kendi. Hep limon besledi onu.

Böle olması daha iyidir merak etmeyin endişe edilcek birşey yok dişi erkeğe çiftleşme için daha erken cevap verir