Karadeniz Pet

Limon

Birben

Meraklı Üye
Limon ile ilgili daha once konu acmistim son durumu su sekilde vidyo yuklemeye calisicam .orada yaptigi hareketi neden yapiyor bi sebebi varmi normalmi merak ediyorum yorum yaparsaniz sevinirim cunku surekli yapiyor.arka arkaya.

Bu yavruyu hatırlıyorum sanki galiba mantardı hala daha iyileşmedi mi :(

Çorludaydınız değil mi? Muhabbet kuşuna bakan veteriner bulamadım demiştiniz ben bir tane buldum. Daha doğrusu internet sitesinde kuşlara da bakıldığı yazılıyor. Linkini mesajla atacağım bir görüşün.

Çorludaydınız değil mi? Muhabbet kuşuna bakan veteriner bulamadım demiştiniz ben bir tane buldum. Daha doğrusu internet sitesinde kuşlara da bakıldığı yazılıyor. Linkini mesajla atacağım bir görüşün.
Evet aradim ben burayi gelin bi bakalim bile diyemedi anlamadigi cok belliydi hem aradim hem mail attim hem faceten foto attim fotolarina bakip buna verebilcegmiz bi ilacimiz yok avcilarda fakulteye goturun dedi.test tahlil bisey yapamiyomusunuz dedim yok dedi

Lütfen imkan bulun ve götürün iyi bir yere. Avcılar'a gitme şansınız yok mu? :/

Yaptigi hareketin ne oldugunu bilen biri yokmu burda acaba

Böyle bir hareket daha önce görmemiştim, hapşırma gibi de değil konu yukarıda kalsın
Hadi yaaa demekki garipsencek bi hareket.bende gormedim ya onceki kuslarimizda.ben kuscuya sordugunda sadece ciddi bisey degil dedi ama niye yaptigini demedi.hani hasta oldugunu biliyorum ama baska biseyde varmi yoksa bu hastaligimi sebep oluyo onun endisesi icindeyim

Midesi bulanıyor da olabilir ama kuslarin boğaz kasları çok güçlü değildir yediklerini yutmak icin yer çekimden destek alırlar ayrıca kursağında fazla yem varsa onları da atmaya çalışıyor olabilir geçmiş olsun bi önceki konudan daha iyi görünüyor :)

Bu hareketi günde kaç defa yapıyor? Kuşun tüyleri için de her gün elma sirkeli su ile fıfıs yapın. 4 5 damla elma sirkesi katın ılık suya. Soğuk suya katmayın. Soğuk su ile yağ temizlenmez malum. Sıcak su da kuşu yakabileceğinden cildi yakmayacak sıcaklıkta ılık olan su kullanın. Gözenekler hava alsın.

Geviş dediniz bunu yaparken kuşu iyice dinleyin çıtır çıtır kabul yeme sesi geliyor mu diye.

Geri