Karadeniz Pet

Limon

• Konbuyu başlatan ersencan3
  • Başlangıç tarihi
E

ersencan3

Guest
Bu sene Temmuz ayının ortalarında almıştım ingiliz kırması demişti adam ama bana farklı geldi sizce kaç aylık bu resimlerde ve ırkı nedir?(resimler 19 temmuzda çekildi.) ve parmağımla onu kaşımaya çalışacağım zaman garip bi ses çıkarıyo ve kızıyo fakat bana alıştı yani evcilleşti diyebilirim birde onu çağırdığımda gelmesi için nasıl bir iletişim kurabilirim? ara sıra çağırınca geliyor ve en çok merak ettiğimde bir çok kişi parmağıyla kaşıyabiliyor fakat ben yapamıyorum uzaklaşıyor.

sn210.jpg

sn1v5.png

sn1wb.jpg

sn1x8.jpg

sn1zg.jpg

resimleri açamayanlar sağ tık yeni sekmede açın

Maşallah. Her kuş yanağından sevdirmez ama size zamanla daha fazla alışınca sevdirebilir.
Kuş erkek 5-6 aylık.

Şuan içinmi 5-6 aylık? Yoksa resimlerdemi? yani temmuzda almıştım kuşu. Birde ırkı nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
6 7 aylık felan çünkü gözlerde iris belli oluyyor

4-5 aylıkken almıştım şuana kadar 10 kelime öğrettim 1-2 tanesi hariç
diğerlerini net söylüyor peki daha fazla öğretebilirmiyim?

Güzel bir kuşunuz var 6-7 aylık civarı yeni kelimeleride öğretebilirsiniz bi sorun olmaz

ayyyyyyyy bayıldım yaaaaaaa maşallah bınkere cok tatlıymışşş

Allah aşkına biri ırkını cinsini söylesin kuşu her gören farklı farklı cinsler söylüyor

İngiliz felan değil kandırmış seni normal çek kırığı kuş

Peki çek kırmasının davranış ve konuşma özellikleri nelerdir? diğer cinslere göre..

Peki netlik bakımından nasıl? Ve davranışları hakkinda bilgi verirmisiniz.. son olarak diger cinslerle kiyaslarmisiniz :)

Geri