petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Limon'la birlikte bayağı bir yol katettik :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Furkan Uçar tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Seda Kurşunlu Çal

maşallah çok çok çoook tatlı. kanatları yok kestiniz mi?

2. Furkan Uçar

Sağolun iltifatınız için, kanat konusuna gelirsek gerçekten hiç istemiyordum ama napalım çok iyi araştırarak kestik 1'incil tüylere göre çünkü evimizin heryerinde çok eşya var tehlikeli oluyordu artık hiç kesmiyeceğiz :)

#3 Furkan Uçar, 18 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 18 Mart 2014
  3. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Yazık şu hayvanlara ele alışsın diye canını yakıyorsunuz :-/

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

4. Furkan Uçar

Yav ben de en az senin kadar kestirmek istemedim ama kuş uçsa ölümden kaçması zor sadece 1'incil kanat tüylerini kestik uzadıktan sonra kesmiyecem zaten umarım anlamışsınızdır ben sizden daha çok üzülüyorum ama mecburiyet :(

5. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Diyelim uzadı kanatları uçmaya başladı o zaman ölmeyecek mi? Dediğine göre
    LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

6. Furkan Uçar

Bana çok alıştı şu anda kanatları kesik ama neredeyse uçabiliyor ama omzuma geliyor benden ayrılmıyor konuşmaya az kaldı falan, hem eşyaları kaldırabildiğim kadar kaldırıcam umarım ki artık evi hafızasındadır çarpacağını sanmıyorum taa öbür odadan acıktığında evi geze geze kafesini bulup giriyo ve yedikten sonra geri bana geliyo :)

Sayfayı Paylaş