petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Limon'um ve Çirkin'im Resim ve Sorular İçerde

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Enes Drmz tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Enes Drmz

Enes Drmz Guest

Oncelikle selamun aleykum ;
    Arkadaşlar 2 tane erkek kuşum var (aynı kafeste) takdir edersinizki 2 erkek kuş geçinemez..Bu yuzden 1 tanesini verecegim fakat aşırı kararsız kaldım :( Sizinde desteklerinizi bekliyorum inş.

1) Gorunus bakımından hangisi daha hoş ?
    2) Kuşlarımdan kanadının ustu tam siyah olan tam ucamıyor diğeri yani az siyah olan fena deil ucus konusunda.Fakat kanat ustu tam siyah olan kuşum bana daha alışık 2 aydır bende diğeri ise 1 haftadır bende.Ötüşleri hemen hemen aynı sizinde kuşlarım hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum...
    3) Cinsiyetleri hakkında ne dusunuyorsunuz ?

FOTOGRAFLAR :

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    parlamayan bir resim çekerseniz daha iyi olur böyle sanki ikisidde dişi gibi

3. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    fotoları parlamayacak şekilde yollarsanız daha iyi olur bu şekilde anlaşılmaz 2 side dişi gibi gözüküyor.

#3 Resul OZYAMAN, 6 Ekim 2014
    Son düzenleme: 6 Ekim 2014
  4. Furkan EŞMELİ

Furkan EŞMELİ New Member

Beğenileri:
    0
    katılıyorum görünüşe bakılırsa ikiside dişi

Sayfayı Paylaş