Karadeniz Pet

Limon'un herseyi el yapimi ;)

Umut2929

Meraklı Üye
Limona en guzel ve en dogal olani vermeye calistim:) oyun parki el yapimi-kafesindeki tunek el yapimi-salincagi ve oyuncagi el yapimi ve cok severek vakit geciriyor buralarda o mutlu olunca bende mutlu oluyorum ;)

Ekli dosyalar

• 20170428_133744.jpg
    20170428_133744.jpg
    4.2 MB · Görüntüleme: 99
  • 20170428_133818.jpg
    20170428_133818.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 71
Tesekkur ederim el emegi olunca ve kusta ilgilenince insanin hosuna gidiyor :)Baska hic bir yemi yemi ne kadar ugrastiysam nafile icinden aspurlari secip yiyo digerlerine dokunmuyo bile:/

Emeğinize sağlık çok beğendim [emoji4]

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tesekkur ederim el emegi olunca ve kusta ilgilenince insanin hosuna gidiyor :)Baska hic bir yemi yemi ne kadar ugrastiysam nafile icinden aspurlari secip yiyo digerlerine dokunmuyo bile:/
Aspur çok yağlı bir tohum olduğu için ileride kuşunuzun yağlanmasına sebeb olabilir o yüzden sade beyaz darı da alın yavaş yavaş alışır inşâAllah

Valla alismasi icin elimden geleni yaptim ac biraktim belki ac oluncq ve baska secenegi olmayinya yer diye acliktan kivraniyodu yine yemedi bende pes ettim artik elimde 3 kiloya yakin yem vardi hepsini aldim ama malesef sadece aspur yedi ve yemeye devam ediyor

Valla alismasi icin elimden geleni yaptim ac biraktim belki ac oluncq ve baska secenegi olmayinya yer diye acliktan kivraniyodu yine yemedi bende pes ettim artik elimde 3 kiloya yakin yem vardi hepsini aldim ama malesef sadece aspur yedi ve yemeye devam ediyor
Analdım hocam inşâAllah düzelir

Suleyman bey nasil aliatirabilirim limonu diger yemlere bi fikriniz varmi ? Dal dari, yulaf, nijer tohumu vs hepsini denedim ama yemiyo namuzsuz :)

Suleyman bey nasil aliatirabilirim limonu diger yemlere bi fikriniz varmi ? Dal dari, yulaf, nijer tohumu vs hepsini denedim ama yemiyo namuzsuz :)
Aspur oranını git gide düsürün hocam inşâAllah alışır zamanla :)

Geri