Limon'un kanadında kan izi. :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet YILDIRIM tarafından 11 Ekim 2013 başlatılmıştır.

 1. Ahmet YILDIRIM
  Gizli

  Eşiyle anlaşırlar sanmıştım. ama anladım ki anlaşamıyorlar.. Az önce kafese gittim kanadında kan izine benzer bir iz vardı. Kan izinden başka bir iz olmamalı..
  Dikkatli incelediğimde Limon kaşımak için veya öpüşmek için yanına yaklaşmak istiyor ama dişi hiç izin vermiyor her fırsatta gagasıyla uzaklaştırıyor. Son günlerde kafasındaki ve gagasının üstündeki tüylerde azalma oldu.:(:(:(

  Yarın gideceğim değiştireceğim başka bir eş alacağım.

  Ama Limon pes etmedi hala eski hiperaktif Limon.
   
 2. Süleyman Aydın
  Gizli

  Bende ki durum daha fena dişiyle öpüşüyorlar kaşıyorlar birbirlerini dişi yuvalığada girip çıkıyor ama konu çiftleşmeye geldimi hop dişi gagasını konuşturuyor :(
   
 3. Oğuz ATEŞ
  Çevrimdışı

  Oğuz ATEŞ Profesyonel

  Katılım:
  15 Eylül 2013
  Mesajlar:
  799
  Beğenileri:
  0
  Yer:
  Hatay/Kırıkhan
  Aynı durum bende de var ne yapacağımı bilmiyorum gittim bi yerden dişi kuş aldım , erkek kuş yanına gittigi zaman gagası ile vuruyor tünekden düşürüyor abazı çıkıtı kadar bagırıyor birde.
   
 4. Ahmet YILDIRIM
  Gizli

  Valla hocam bir türlü anlamıyorum. Bizim Limon mu huysuz. Hiç kaşımıyorlar birbirlerini öpüşmüyorlar. Limon bazen yem yediriyor ağzıyla. Ama dişide hayır yok. Ama yarın vericem başka dişi alıcam hatta dişilerin arasına atıcam kendisi seçsin.
   
 5. Ahmet YILDIRIM
  Gizli

  Aynen toprağım. :)

  Gidip değiştireceğim. 3 hafta önceki Limona baktım fotoğraflardan birde şimdi baktım. Acayip değişmiş tüyleri azalmış. :(:mad:
   

Sayfayı Paylaş