petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Logo - Banner - Kapak ve Profil Alanı Yaptırıldı

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, Kanarya Sevenler Forumu sitemiz için Logo - Banner ve Facebook Kapak Fotoğrafı çalışmaları yaptırdım.. Değerli yorumlarınız benim için çok önemlidir, sitedeki logo alanında diğer kuşların olmasının sebebi kategorilerinin mevcut olmasındandır..

Logo alanım:

Facebook kapak ve profil alanım: https://www.facebook.com/kanaryasevenlerforumu

Reklam banner alanlarım:

Tasarımlar F5 tasarım - Değişimin Başlangıcı... ekibine yaptırılmıştır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:55 -->-> Daha önceki mesaj 13:21 --

Günceldir, o kadar mı kötü olmuş ki?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim sayın ağabeyim yorumun için, Allah razı olsun.

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION] Kardeşim benim eline, emeğine sağlık. Çok güzel olmuş. Ben çok beğendim.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence de güzel olmuş keşke gloster fotoğrafı da koyulsaydi şöyle en tepelisinden

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Güzel çalışma olmuş.Hayırlı olsun.

7. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    çok güzel olmuş eline sağlık tevfik ;)

8. Orhan ERGİN

Beğenileri:
    0
    elinize sağlık, hayırlı olsun...
    keşke muhabbetkuşu resmine bi show cinsi koysaydınız...;)

9. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    gerçekten inanılmaz güzel olmuşş emeklerinize saglık

10. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Allah razı olsun saygı değer ağabeylerim, ablalarım ve sevgili kardeşlerim çok teşekkür ediyorum.

İnanın çok emek veriyorum, sabah akşam bütün işim Kanarya sitesi oluyor. Sizlerinde desteği çok önemli bu konuda yardımcı olabilirseniz çok ama çok memnun olurum. Kapım herkese açıktır, benim bu sitede veya normal yaşantımda hiçbir kimseye saygısızlığım olmamıştır.. İstediğim sadece destek, ailemizi büyütüyoruz..

11. Bozo-27

Bozo-27 Member

Beğenileri:
    1
    Tevfik Bey , emek veriyorsunuz fakat yönteminiz bence yanlış . Çünkü muhabbet kuşu ortamında kanarya forumu pek iş görmez , naçizane tavsiyem kanarya besleyen yıllarını vermiş abiler ustalar var , bunları foruma nasıl adapte edersiniz veya bunlardan nasıl faydalanırsınız bunu düşünmek lazım. Çünkü buradan forumunuza üye olanlar genelde kalabalık olsun torba dolsun diye gelirler forum aktif olmaz . Kanarya adına benim bildiğim forum yok o yüzden pazar açık , kanarya konusunda kendisini ilerletmiş kişileri facebook tan veya başka bir platformdan bulup forumunuza davet edebilirsiniz. Kanarya severler gruplarına forum adresini verip davet edebilirsiniz. Belki de dediklerimi zaten yapıyorsunuzdur ama daha fazla destekçiye ihtiyacınız var bence. Yine de acele etmemek gerek , zamanla yerine oturacaktır forum. :)

12. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION] Kardeşim senin kendini ispatlamaya ihtiyacın yok. Adamlığın, efendiliğin yeter. Ne kadar uğraştığını da biliyorum. Allah yolunu açık, hedeflerini daim etsin inşallah.

13. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Allah razı olsun ağabeyim, sağ olasın var olasın çok teşekkür ederim. Son derece saygı duyduğum ve gerçekten sevdiğim ağabeyimsin bilmeni isterim. Allah nasip eder ise bir gün bulaşacağımıza inanıyorum.

14. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    guzel olmus ama bi onerim var papagan falan daha cok gozukuyor hepsini kanarya Cesiti yapsan iyi olmaxmi [MENTION=15673]Tevfik AKTUNÇ[/MENTION]

15. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Bir grafiker olarak söylüyorum elinize sağlık :)

16. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim, dürüst olmam gerekir ise çok net Kanarya resimleri bulamadık. Logo yapıldıktan sonra ise bulduk, sonrada dedik ki böyle daha güzel oldu anasını satıyım kalsın böyle dedik :)

Teşekkürler, Ahmet Yılmaz'a aittir bu güzel çalışma.

17. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0

hayırlısı dıyelım ozaman başarılar :)

18. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Sen de benim gerçekten çok sevdiğim ve inandığım bir kardeşimsin. Sana sözüm var oraya geleceğim ve ilk yanına uğrayacağım. Sen şimdiden hobihaneleri bul, geldiğimizde beraber gezeceğiz ;)

19. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum, sağ olun.

İnşallah ağabeyim kapım her daim açıktır, [MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] 'i zamanında misafir etmiştim. İnşallah memnun kalabilmiştir, sevdiğim insanlara kapım sonuna kadar açıktır her daim beklerim ağabeyim. Harun Durmuş ağabeyim müsait olduğunda onun üretimhaneye gideriz, çok aşırı derecede kuşu yok ama kuşları çok sağlamdır ben çok severim onun üretimhanesini :)

20. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Gideriz kardeşim. Belki orada birkaç kişi daha var. Onlara da uğrarız beraber.

Sayfayı Paylaş