petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lutfen acil bakin? Abilerim lutfen kanadi kaniyo?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Kivim benim tarafından 10 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Ben bu kusu kanatlari kaniyoken almistim iki hafta oldu tuyleri uzadi kanamasi durdu simdi cirpinirken bidaha kanamis napmam gerek iyilesemiyo mu bi turlu anlamadim[​IMG]

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Tedavi edilmediği sürece sürekli kanayıp dökülecek çıkan tüyleri. Üzgünüm..
    Veterinerlik fakültesine götürün. Birkaç çeşit tüy hastalığı var. antibiyotik ile düzeliyor, şansın var.

3. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    İzmirde yasiyorum fakulte yok birsuru veteriner gezdim ya bakmiyoruz diyolar ya bisi yapmiyolar napicagimi bilmiyorum

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    İzmirde 2 tane üniversite var. Onların veterinerlik fakültelerine gidebilirsin.
    Önce gidip konuş, sonra kuşu götür.

5. Kivim benim

Beğenileri:
    4
    Veterinerli fakulteleri yokki iste be abim bisi sorucam sence fransiz tuy dokumu olabilirmi cok benziyo kuyrugunun olmamasi falan dediklerine de uyuyo

6. Ömer Acar

Ömer Acar New Member

Beğenileri:
    0
    izmirde nasıl veterinerlik fakültesi yok ben ege üniversitesinde okuyorum orada var git orada bölüm hocası ile konuş eminim onlar yardımcı olacaktır

Sayfayı Paylaş