Karadeniz Pet

Lütfen ACİL YARDIM :( çok önemli

zeynprdem

Yeni Üye
Arkadaslar lutino muhabbet kuşumla gayet iyiydik ilk başlarda elime geldi huysuzluk yoktu daha 1 aylık. Çok fazla dışarı çıkardım ondan mi bilmiyorum suan kafeste cirpinip duruyor ötüyor çıkmak için uğraşıyor ve elime gelmiyor uzatinca cirpiniyor tekrar bana alışması için ne yapayım lütfen yardım.:(

Kafesin kapağına yaklasamadan cirpiniyor napacam bilemedim bir kaç gün kafesten cikarmasam sakinlesirmi

Kafesin kapağına yaklasamadan cirpiniyor napacam bilemedim bir kaç gün kafesten cikarmasam sakinlesirmi

Biraz ürkmüş olabilir.Bir kaç gün kafesten çıkarmayın onunla sakin sakin sessiz bir şekilde konuşun güvenini tekrardan kazanmaya çalışın.Parmağınıza gelmiyorsa üstelemeyin daha çok güvenini kırmayın :)

Biraz ürkmüş olabilir.Bir kaç gün kafesten çıkarmayın onunla sakin sakin sessiz bir şekilde konuşun güvenini tekrardan kazanmaya çalışın.Parmağınıza gelmiyorsa üstelemeyin daha çok güvenini kırmayın :)

T
Öyle deneyeyim hocam sağolun . İlk böyle değildi şaşırttı beni ciyak ciyak otuyor kızgın olduğu belli Kafesin köşelerinde kafasını sokup cabaliyor çıkmak için güya kuş beyinli diyorlar:D cçok zeki bunlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 13:24 --

Umarim işe yarar tavsiyler :(

kafesinde dursun bir kaç gün o kerata :D yaptığının cezasını çeksin :D o zaman sizin değerinizi anlar :D

Geri