petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen ACİL YARDIM :( çok önemli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve zeynprdem tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. zeynprdem

zeynprdem New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar lutino muhabbet kuşumla gayet iyiydik ilk başlarda elime geldi huysuzluk yoktu daha 1 aylık. Çok fazla dışarı çıkardım ondan mi bilmiyorum suan kafeste cirpinip duruyor ötüyor çıkmak için uğraşıyor ve elime gelmiyor uzatinca cirpiniyor tekrar bana alışması için ne yapayım lütfen yardım.:(

2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    kuş biraz sakınleşşin korkutmadan sevmeye calısın

3. zeynprdem

zeynprdem New Member

Beğenileri:
    0
    Kafesin kapağına yaklasamadan cirpiniyor napacam bilemedim bir kaç gün kafesten cikarmasam sakinlesirmi

4. Minel GÜLER
    Gizli

Biraz ürkmüş olabilir.Bir kaç gün kafesten çıkarmayın onunla sakin sakin sessiz bir şekilde konuşun güvenini tekrardan kazanmaya çalışın.Parmağınıza gelmiyorsa üstelemeyin daha çok güvenini kırmayın :)

5. zeynprdem

zeynprdem New Member

Beğenileri:
    0
    T
    Öyle deneyeyim hocam sağolun . İlk böyle değildi şaşırttı beni ciyak ciyak otuyor kızgın olduğu belli Kafesin köşelerinde kafasını sokup cabaliyor çıkmak için güya kuş beyinli diyorlar:D cçok zeki bunlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:01 -->-> Daha önceki mesaj 13:24 --

Umarim işe yarar tavsiyler :(

6. Emre TURGUT

Beğenileri:
    2
    kafesinde dursun bir kaç gün o kerata :D yaptığının cezasını çeksin :D o zaman sizin değerinizi anlar :D

Sayfayı Paylaş