petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen acil yardım istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Arif Akgün tarafından 5 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Arif Akgün

Arif Akgün New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar petshopdan yaklaşık 10 gün önce yavru aldım. Kuşu eve getirdik o günden beri çok nadir olarak aynı şekilde ötüyor. 3 günde bir kere belki. Ötmesini dinlemek için muhabbet kuşu sesi açar oldum artık. Ne yapmalıyım lütfen yardım ediniz

2. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    Eve yeni geldigi icin daha alışmamıştir biraz zaman verin alışınca öter o.

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yer deigisimden dolayı kus hastalanmıs olabilir ya da daha ortama alısamamıs olabilir.

4. Arif Akgün

Arif Akgün New Member

Beğenileri:
    0
    peki ne yapmalıyım alışması için ? Bunun dışında bir kaç forum daha okudum en fazla 4 güne alışır deyince acaba hastalandı mı diye düşünüyorum.

5. Alper POLAT

Alper POLAT New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş sesi dinletmek kimilerine göre iyi değil. Kuşunuza ıslık çalarak onun ötmesini sağlayabilirsiniz. Her şeyin bir zamanı var :) Sabretmek gerekiyor...

6. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş sesi dinletmek göreceli bir iş strese de sokabilirsin ayrıca kuşunuzun resmini eklerseniz hasta olup olmadığı daha rahat söyleriz.

7. Arif Akgün

Arif Akgün New Member

Beğenileri:
    0

resimleri de burda arkadaşlar hastalık için istemişsiniz. Bir de cinsiyeti nedir sizce ? Alışır mı ?

Sayfayı Paylaş