Karadeniz Pet

lütfen acil yardım kusum hep uyuyo

mubis12

Yeni Üye
kusum dun annem ezdi ilk 1 dakika nefes hızlandı kanatlarını actı sonrasında uctu kapının ustune orda uyukladı 1 2 defa mutfaga gıttıgımde pesimden geldi normalde hic bırakmaz pesimi tunekde durabılıyor ishali vardı patates verdim agzımdan yedı bıtek suyuna pirinc unu kattım gecti simdi ama cok halsiz neden böyle kaburgası falan mı kırıldı acaba niye böyle halsız lütfen yardım edin suyuna vitaminde kattım. gözle gorulur bıseyı yok yurumesı yalpalıyarakdı smdı duzeldı braz ama hep uyuyor kabarık napmam lazım ölücek diye korkuyom

Son düzenleme:
cok anlamam ama isindr uzman bir veterinere goturmende fayda var gibi

hala düzelmediyse kusun veterinere gidin ciddi bier sey olabilir

hala düzelmediyse kusun veterinere gidin ciddi bier sey olabilir

yolda daha cok strese girip kotu olmasından korkuyorum avcılar mustafakemalde oturuyorum avcılar veteriner fakultesını aradım acmadılar direk taksiye binip gotursemmı gotururken neye koyım kusu uyuklaması gecmedı bi turlu

arkadasim onu dusunucegine hayvanı dusun bir cantasiyorsun bunun bazi sorumluklari var bence suan neye koysam nasil gotursem diye seyleri düşünmenin sirasi degil

arkadasim onu dusunucegine hayvanı dusun bir cantasiyorsun bunun bazi sorumluklari var bence suan neye koysam nasil gotursem diye seyleri düşünmenin sirasi degil

onun rhatlıgı ıcın dıyoruz bızde anlamadan konusma kafama koyup mu gıdıcem

Son düzenleme:
kardes fevri davranma bu konu dunde vardi diye hatirliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:04 -->-> Daha önceki mesaj 15:03 --

ve beklediğiniz her an sizin icin baska bir sikinti

kardes fevri davranma bu konu dunde vardi diye hatirliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:04 -->-> Daha önceki mesaj 15:03 --

ve beklediğiniz her an sizin icin baska bir sikinti

kusra bakma moralim bozuk yürümesinde yem yemesinde bır problem yok ucuyorduda pesımdende gelıyordu sokdan sandım halsızlıgı ama halsızlıgı arttı bugun devam edınce veterinere gıtme kararı aldım gidicem birazdan

bazı hayvanlar uyuyarak atlatıyor,benim yavru köpeğim vardı büyük köpek tarafından boynundaki sinirler ezildi 40 günlüktü sürekli ağlıyordu ölecek sandık can çekişiyordu ama ne zaman baksak uyumaya çalışıyordu sürekli uyuya uyuya düzeldi şimdi hiçbir şeyi yok koşturup duruyor ve veteriner çok küçük olduğu için müdahele edememişti,senin kuşun için aynısı olur mu bilmiyorum ama zaman geçtikçe kötüleşiyorsa veterinere götürmende bencede fayda var :)

Geri