petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lütfen acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aybike alkım tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. aybike alkım

Merhaba,
    Ben iki buçuk aydır yaklaşık 7 aylık bir dişi muhabbet kuşu besliyorum. ilk aldığımız zaman 10 günlükken kafesten çıkardık, kanadında sorun oldu, veterinere gittik, kanadında zedelenme olmuş dedi veteriner. sonrasında vitamin verdi, bir süre onu kullandık. ama kanat hep düşük duruyor. bazen kafesten çıkarıyoruz, uçuyo gayet güzel, ama daha sonra zedelenmiş olan kanadı sürekli titretiyo. son 2 gündür sadece zıplayabiliyor, çok yüksek bir yere uçamıyor. artık ötmeyi de bıraktı. nolur yardım edin bana.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Geçmiş olsun.
    Aybike, kuşlardan anlayan bir veteriner bulman gerek. Bulunduğun ilde belediyenin veteriner hizmetleri veren birimi vardır muhakkak onlarla konuşmalısın. İlaçlık bir durum değil senin kuşununki.

3. garip ve pamuk

garip ve pamuk New Member

Beğenileri:
    0

üzülme kardeş aynısı bendede oldu benimki cama çarpmıştı şuan 6 yaşında hala yaşıyor kanadı hala titriyor ve öbür kanadının üzerinde duruyor:eek:

Sayfayı Paylaş