petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen acil yorumlarınız bekliyorum kuşum ölcekmi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emreylmz1903 tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. emreylmz1903

MERHABALR YAKLAŞIK 2 HAFTADIR KUŞUM DEHŞET TÜY DÖKÜYOR VE BOĞAZ KISMI RESİMDEKİ GİBİ BENDE TÜY DÖKÜYO KAŞIYODUR DİYE BİRŞEY YAPMADIM SİZCE HASTAMI NEYİ VAR NEDNE BÖYLE LÜTFEN BEKLİYORUM

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:17 -->-> Daha önceki mesaj 00:16 --

Yukle.TC | Resim | Resim Galerisi | Resimler | Resim Ykle

2. Burhan Altun

Tüy dökümüne girmiş olabilirmi ?

3. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    sanmıyorum hasta olduğunu benim muhabbet çıplak kaldı tamamen şimdiyeniden tüyleniyo tüy dökme zamanı şuan kimi kuş zor atlatıyo yinede profesyonel arkadaşlarımızda bi baksın inş yoktur bi şeyi

4. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    tüye girmıi kuş bır sorun yok fazla kızıştırıcı yemler vermeyın yulaf bıraz fazla verebılırsın

5. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Benimkiler neredeyse normal yem kadar da yulaf yiyorlar. Hatta en çok yulafı seviyorlar. Nijeri seçip atıyorlar. yemiyorlar. Yulafın fazlasının zararı olur mu aceba?

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    her şeyin fazlası zaralıdır

7. emreylmz1903

Herkese teşekkür ederim bi kuş kaybettım yine akybetmek istemiyorum fakat kuş hiç yanaşmıyor :/ elime gelmiyor salıyorum 2 dk sora yuvasına giriyor işten fırsat bulup ilgilenemiyorum elime kafama nasıl gelmesini sağlayabilirim ?

Sayfayı Paylaş