petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lütfen açın pet shop da kuşlar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Canberközden tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    PET SHOP ÇULAR
    FORUMUMUZDADA VARSALAR KUSURA BAKMASINLAR

AMA BAZI PETSHOP SAHİPLERİ KUŞLARIN HEPSİ BAĞIRANA KADAR YEM VERMİYOR VE SAKAT KUŞLARI ÖLDÜRÜYORLA BU FORUMDA DA KARŞILAŞTIM ALLAH ONLARI ISLAH ETSİN:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

LÜTFEN BUNA KARŞI ÇIKALIM SİZDE GÖRDÜĞÜNÜZ HATARI YORUMOLARAK YAZARSANIZ BEĞENİRİM

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    var öyle densizler bende karşılaştım bursada biyerde..lafımıda söyledim

3. junius3434

bi yasa çıksada mahkemeye versek bunları

4. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Böyle durumlarla karşılaştığınızda hayvan hakları dernekleriyle irtibata geçip nerelere nasıl şikayette bulunabileceğinizi öğrenin. Belki kalıcı bir çözüm olmaz başka isim altında tekrar açarlar ama en azından birilerinin duyarsız olmadığını öğrenirler. İstanbul / Kadıköy'de geçtiğimiz sene yetersiz olan pet shoplar tespit edilip kapatıldı.

5. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    bende söylerim düşüncelerimi petshopçulara sakınmam kavga ettiklerimiz d oluyor. dikkat etsinler tabii. hayvanı sevipte yapanlarda var bu petshop işini tabi onları da tebrik ediyoruz

6. Adem PEHLİVAN

Bunu yapanlar para icin vicdanini satan insanlar

Sayfayı Paylaş