Karadeniz Pet

lütfen bakarsanız sevinirim

• Konbuyu başlatan aranos
  • Başlangıç tarihi
A

aranos

Guest
merhaba hepinizin kandili mübarek olsun öncelikle...
benim 8 aylık dişi muhabbet kusum var dün erkek muhabbet kusu aldım 6 yada 7 aylık bir erkek dişi kuşum cok hareketli ama erkek öyle değil cok ürkek elime alırken hiç kaçmıyor.dişi kus ayagını erkegin sırtına atıyor ve arka kanadına basıyor ama erkek sürekli kaçıyor sizce bunlar ne zaman eş tutarlar yada çiftleşirler

Moderatör tarafında düzenlendi:
eş tutmaları belli olmuyor kavga olmadıgı sürecte 1 hafta veya 1 ay sürer foto olsa dah iyiy olur erkek yeni geldinden öyle ürkeketir zizin ve tüm müslümanların kandili mubarek olsun

foto atma imkanınız varsa daha iyi cevap alırsınız aldıgınız erkek dişiden küçük sanırım bu yüzden dişi erkek kuşa baskın olduğunu gösteriyordur büyük ihtimalle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

8 aylık dişinin yanına 1 yaşındaki bir erkek ideal olur bana kalırsa

abartısız söylüyorum yesil yani dişi muhabbet kuş'um uçmadıgı süreçe anca yem yemege giriyor kafese sonra cıkıyor kafesin üstünde öyle duruyor dün 1 bügün 2.günü
gjykm0.jpg

8mQlV1.jpg

vYRgOr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:07 -->-> Daha önceki mesaj 01:03 --

attım usta

Bence 1 yaşında erkek alin. Bu erkek küçük kalmış.

komsuda aldım görme imkanım yoktu bana 6 ila 8 ay dedi ama bence 5 ay vardır yada yoktur tabi ustalar daha iyi bilir ama benim fikrim böyle ayrıca son 2 3 saattir birbirinin kafasını kasıyorlar öpusuyorlar ama daha sonra genelde kavga ediyorlar yani 2 3 saat kasıyorlar 30 40 dk kavga ediyorlar :D

yavru almak ıstıyorsan oncelıkle kafesden cıkarma kuşları bır yavalık tak daha net anlayabılrısın anlasıp anlamadıklarını

cok sagolun tavsiyeniz için bugunden itibaren cıkarmim 1 hafta ama dişi kus yemliği bosaltıyor cok sinirleniyor gagasıyla gardiyan gibi demirlere sürtüp geçiyor :D

yanına erkek geldiğinden beri azda olsa sakinleşti eski kadar saldırgan değil :D erkegi almadan önce ayaklarımı ısırıyordu sacımı ısırıyor dudagımı burnumu felan :D ama en güzel hareketi ucarak elimi usuruyordu onu yapmıyor artık bu sefer erkege bulasıyor kanadına basıyor ayagını sırtına atıyor :D bu arada ballı kraker zararlımı?

bal degılkı içindekı seker surubu :) o yuzden ballık kapları var ılla bal vereceksenız onları kullanın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:09 --

bir de o gaga taşı dıye satılan şeyide tavsıye etmıyorum benonun yerıne kalamar kemigi ve mınarel blok kullanın ve tuneklerden bır tanesıde tahta olursa kusun tırnak ları ıcın iyi olur

Geri