petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

lütfen bakarsanız sevinirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve aranos tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. aranos

aranos Guest

merhaba hepinizin kandili mübarek olsun öncelikle...
    benim 8 aylık dişi muhabbet kusum var dün erkek muhabbet kusu aldım 6 yada 7 aylık bir erkek dişi kuşum cok hareketli ama erkek öyle değil cok ürkek elime alırken hiç kaçmıyor.dişi kus ayagını erkegin sırtına atıyor ve arka kanadına basıyor ama erkek sürekli kaçıyor sizce bunlar ne zaman eş tutarlar yada çiftleşirler

#1 aranos, 24 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Temmuz 2014
  2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    eş tutmaları belli olmuyor kavga olmadıgı sürecte 1 hafta veya 1 ay sürer foto olsa dah iyiy olur erkek yeni geldinden öyle ürkeketir zizin ve tüm müslümanların kandili mubarek olsun

3. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    foto atma imkanınız varsa daha iyi cevap alırsınız aldıgınız erkek dişiden küçük sanırım bu yüzden dişi erkek kuşa baskın olduğunu gösteriyordur büyük ihtimalle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 23:56 --

8 aylık dişinin yanına 1 yaşındaki bir erkek ideal olur bana kalırsa

4. aranos

aranos Guest

abartısız söylüyorum yesil yani dişi muhabbet kuş'um uçmadıgı süreçe anca yem yemege giriyor kafese sonra cıkıyor kafesin üstünde öyle duruyor dün 1 bügün 2.günü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:07 -->-> Daha önceki mesaj 01:03 --

attım usta

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Bence 1 yaşında erkek alin. Bu erkek küçük kalmış.

6. aranos

aranos Guest

komsuda aldım görme imkanım yoktu bana 6 ila 8 ay dedi ama bence 5 ay vardır yada yoktur tabi ustalar daha iyi bilir ama benim fikrim böyle ayrıca son 2 3 saattir birbirinin kafasını kasıyorlar öpusuyorlar ama daha sonra genelde kavga ediyorlar yani 2 3 saat kasıyorlar 30 40 dk kavga ediyorlar :D

7. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    yavru almak ıstıyorsan oncelıkle kafesden cıkarma kuşları bır yavalık tak daha net anlayabılrısın anlasıp anlamadıklarını

8. aranos

aranos Guest

cok sagolun tavsiyeniz için bugunden itibaren cıkarmim 1 hafta ama dişi kus yemliği bosaltıyor cok sinirleniyor gagasıyla gardiyan gibi demirlere sürtüp geçiyor :D

9. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    dışarıya cıkmaya alışkın oldugu için bıraz sıkıntıyapar ama alışır sonunda:) ballı kraker i kullanmayın

10. aranos

aranos Guest

yanına erkek geldiğinden beri azda olsa sakinleşti eski kadar saldırgan değil :D erkegi almadan önce ayaklarımı ısırıyordu sacımı ısırıyor dudagımı burnumu felan :D ama en güzel hareketi ucarak elimi usuruyordu onu yapmıyor artık bu sefer erkege bulasıyor kanadına basıyor ayagını sırtına atıyor :D bu arada ballı kraker zararlımı?

11. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    bal degılkı içindekı seker surubu :) o yuzden ballık kapları var ılla bal vereceksenız onları kullanın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:09 --

bir de o gaga taşı dıye satılan şeyide tavsıye etmıyorum benonun yerıne kalamar kemigi ve mınarel blok kullanın ve tuneklerden bır tanesıde tahta olursa kusun tırnak ları ıcın iyi olur

Sayfayı Paylaş