Karadeniz Pet

Lütfen Bakın acil

• Konbuyu başlatan xLeoN
  • Başlangıç tarihi
X

xLeoN

Guest
Arkadaşlar Kuşumu 2 hafta önce aldım ilk aldıgım gün elimi kafesin içine soktum hiç kaçmadı sonra biraz parmagıma çıkma egzersizleri yaptım ve 2 günde elime gelmeye başladı ama benden kaçıyordu bende kendi haline bıraktım 1 hafta etrafı tanısın diye aynanın önüne gitmişti kendine bakıyordu habire şimdi elime alıp başka bir yere götürmeye kalkıştıgımda hep oraya uçuyor başka bir yere gitmiyor (Ayna Duvara Yapışık Çıkartamam) Omuzuma Filan koydugumda hiç durmuyor direk aynanın önüne ama aynanın önünde parmagıma alıyorum geliyo uzaklaştıgımda geri gidiyo yem taktiğini denedim boşuna sölemeyin bana başka taktikler lazım yardım etin lütfen

Ya aynanın üstünü kapatma imkanınız varsa kapatacaksınız yada başka odaya koyacaksınız alışmış kudurmuştan beterdir sonuçta :)

Arkadaşlar Kuşumu 2 hafta önce aldım ilk aldıgım gün elimi kafesin içine soktum hiç kaçmadı sonra biraz parmagıma çıkma egzersizleri yaptım ve 2 günde elime gelmeye başladı ama benden kaçıyordu bende kendi haline bıraktım 1 hafta etrafı tanısın diye aynanın önüne gitmişti kendine bakıyordu habire şimdi elime alıp başka bir yere götürmeye kalkıştıgımda hep oraya uçuyor başka bir yere gitmiyor (Ayna Duvara Yapışık Çıkartamam) Omuzuma Filan koydugumda hiç durmuyor direk aynanın önüne ama aynanın önünde parmagıma alıyorum geliyo uzaklaştıgımda geri gidiyo yem taktiğini denedim boşuna sölemeyin bana başka taktikler lazım yardım etin lütfen

Benim kide salondaki aynaya öyle yapıyor ben üstüne tül örtüyorum kendisini görmesin diye.yoksa inat yani..

Ayna yerinen çıkarılamıyorsa kapatılabilir. Kendini görmeyince vazgeçecektir. Çok da acillik bir durum değil aslında. :)

aynen herkesin dediği gibi aynayı kapıyacaksın, orada kendine arkadaş olarak gördugunden oraya gıtmek ısteyecektır. bende 4 tane war onları ayrı ayrı yerlerde birbirlerini görmedikleri yerde elime alıyorum duruyorlar arkadaşlarını görünce hemen yanlarına gidiyorlar. aynayı kapatacaksın, kendine arkadaş olarak senden başkasını bilmiyecek ancak o zaman düzelir

Cok tuhaf hayvanlar ya :D

Nokia 3310 ile gönderildi.

Geri